Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám le akar beszélni a...

Anyám le akar beszélni a második babáról, hogy értessem meg vele, hogy mi döntünk, nem ő?

Figyelt kérdés

Egyke voltam, anyáék 1 éves koromban elvűltak, megértem az álláspontját, viszont mindenre azzal érvel, ha egyedül maradsz,meg amúgy sem lehet a testvérekre számítani,meg milyen nehéz lezs 2 gyerekkel, az elsőnek fele annyi jút majd,mint a másodiknak.

Tervezzük a második babát, de mindig ezekkel jön. Nagyon szeretem és tudom minden gondolatát, épp ezért nem akarom megsérteni,mégis túlzás,már mondtam neki, hogy majd mi tudjuk, neki annyi dolga van, hogy szeresse, ha akarja! Mivel győzzem meg?


2013. márc. 25. 12:28
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el a válaszokat, szóval nem is tudom, miről folyik épp a szó. Csak azt tudom elmondani, hogy nincsen csodálatosabb dolog egy testvérnél. A legfontosabb, hogy egyformán szeressétek őket, és ők is szeretni fogják egymást. Az életben nincs más, akiben annyira meg lehetne bízni (a szülőn kívül), mint egy testvérben. Ha egyedül érzi magát valamelyikük, a másik mindig ott lesz neki. Én biztosan nem akarnám, hogy a gyermekem egyke legyen, úgyhogy nagyon szurkolok nektek is!
2013. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Szia!


Anyukádnak van testvére? Nem lehet, hogy az ő szülei kivételeztek velük?


Mert ez nagyon visszatartó erő lehet. Én ezért nem szülnék többet, mert attól félnék, akkor szerencsétlen meglévővel kell elosztani a szeretet. Áhh, nekem nem menne, rossz emlékek. Nem lehet, hogy nála is így van ez?

2013. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
nekünk anyósom az 1. babánk után azt mondt: ugye nem lesz több? jó mi? de már 3 van :)imádják mind a 3-at,rengeteget vannak velük. mi úgy gondoltuk igazából attól féltek,h nekik ez mivel jár majd.szóval anyukád lehet h attól fél h rászorulsz majd
2013. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tényleg lehet benne valami, mert anyának van egy húga, akit nagyon szeret, ugyanakkormindig a húgnak volt szüksége az anya segítségére és őt szerették jobban, nem anyát, holott rá soha nem lehetett számítani, mindigléha életet élt, mégis ő a kedvenc,mert szegény Lívia....
2013. márc. 26. 12:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!