Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha mama nem...

Mit csináljak, ha mama nem érti meg, hogy ne beszéljen előttem betegségekről?

Figyelt kérdés
Hemofóbiám van, és mama nem érti meg, hogy ne beszéljen olyanról. Mikor jön át egy szomszéd vagy rokon, mindig arról beszél, ha rászólok, akkor csak annyit mond, hogy ne hallgassam. És, hogy ne hallgassam mikor előttem mondja. Karácsonykor is itt voltak kereszt anyuék, és elkezdett betegségekről beszélni, meg, hogy a cukra magas. Mikor bementem a szobába, akkor meg az volt a baja. Elmentek kereszt anyuék, utána mondta, hogy csodálkozott, hogy bementem a szobába. Azt mondja, ne legyek olyan ájulós, meg, hogy ne beszéljem be magamnak a szédülést.
2013. márc. 25. 19:11
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Tavaly sokszor voltam orvosnál, már elegem van belőlük. Minek rohanjak orvoshoz, hogyha nincs ilyen téma, nincs semmi bajom. Az iskolában is mikor ilyenekről volt szó, szinte mindig elájultam.
2013. márc. 27. 22:52
 42/45 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam, hogy direkt beteg, hanem hogy direkt előttem beszél olyanról amitől rosszul leszek, és ezt ő is tudja.
2013. márc. 27. 23:05
 43/45 anonim ***** válasza:

Akkor a hipochondriában miért hiszel,ha azokban az emberekben nem akik évekig tanulják a lelki eredetű betegségek kezelését?

Miért ne lenne képes kezelni valaki a tüneteket? Ma már elég kiforrot az orvostudomány és nagyon kevés olyan betegség van amivel kapcsolatban még csak kiindulási pontjuk sincs az orvosoknak.


Én sem szeretem a vért, főleg a sajátomat viszont látni,de ez nem akadályoz az életben. Ha olyan szintű bajom lenne mint a tiéd,az első dolgom lenne,hogy felkeresek egy orvost,mert én nem bírnék így élni.

2013. márc. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Volt egy-két rossz élményem az orvosokkal, amiről nem szeretnék beszélni.
2013. márc. 28. 11:42
 45/45 anonim válasza:
Teljesen egyet érték veled! Hemofóbiám van , és nem akarok pszichológushoz menni.Szerintem ha saját magadat próbálod meg kigyógyítani ebből az sokkal hatásosabb.Legalábbis nálam.A nagymamád-ügyre nem tudok mit írni, de remélem hogy sikerül megoldani!(Vagy már sikerült)
2016. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!