Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Összejönnétek egy barátotok volt barátnőjével?

Figyelt kérdés
Ha már több idő telt el a szakításuk óta?!
2012. jún. 20. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, ha már nincsenek együtt akkor ebben semmi erkölcstelen nincs.
2012. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha barátom tul van a csajon és már tényleg nem akar tőle semmit és nem zavarj a dolog akkor miért ne :)
2012. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy nekem kicsit bejön a srác.Régebben eléggé vonzódtunk egymáshoz.Apró jelekből az jött le(mikor még volt barátom),hogy egy picit tán még mindig tetszem neki.De lehet csak félreértettem..
2012. jún. 20. 12:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Én például soha nem tenném, legalábbis anélkül semmiképpen hogy megkérdezzem előtte a barátomat hogy teljes körű áldását nem adja e rá. Ha megkapom akkor talán, de a barátod ex barátnőjével járni sok gondot okozhat egy barátságban, így mindig 3x átgondolandó. Legalábbis nekem.
2012. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hello!


Nos, ha nincsenek együtt, és ha a havernak új csaja van, és ha a lány sem érez már semmit a haver iránt, és én is jó vagyok a csajnál, meg ő is nálam, akkor nem hiszem hogy gond lenne, ha összejönnék vele. Külön utakon járnak, a közös múltjukhoz nekem nem sok közöm van. Igen, lehetséges hogy ilyen körülmények közt összejönnék a csajjal.

2012. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem tenném, valahogy ellenkezne az elveimmel :S
2012. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert haveromnak olyan ronda női voltak, hogy bottal se nyúlnék hozzájuk.

Bár a másik haveromnak jó csajai voltak, azokkal összejönnék.


szóval - IGEN

2012. jún. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a a barátnőm legjobb barátnőjével jöttem össze.. :) Nemigazán lett belőle gond,jó minden (: a volt barátnőm teljesen jól felfogta a dolgokat,sok boldogságot kivánt és annyi. mind a 2vel felhőtlen a kapcsolatom.
2012. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy perccel a szakításuk után is simán. Együtt vannak? Nem. MEg volt az ouk,hogy vége lett? igen! akkor meg kutyát nem érdekel. Mi ez a betyár paraszt becsület dolog itt. Ilyen nincs. Ha kell a nő, akkor mindenen át kell gázolni érte. Ilyen szituációban meg egyszerüen értehetetlen,hogy min is kéne fennakadni. Nem egyszer volt már olyan, hogy belül imádkoztam,hogy mikor vágja már ki a fenébe a haveromat a nője, hogy aztán bekebelezhessem magamnak. A nőügyei igazábol semelyik másik férfitársamnak nem érdekelnek. Nem hordom a szívemen a sorsukat. Senki nem adakozik a másiknak, én miért tenném. Szard le! Csak a TE érdekes a fontos. A többi hatodrangú! A te életed, a te döntésed, a te jövőd!
2012. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!