Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyan férfival,...

Összejönnétek olyan férfival, aki miattatok szakított a barátnőjével?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 22:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
63%

a férjem is miattam szakitott a barátnőjével,pedig össze sem jöttünk. de egymásba szerettünk,és ő érezte egyébként is h nem az a lány az igazi. megismertük egymást-munkahelyen-,egyre többet beszélgettünk. én nme nyomultam-nem szokásom-ő sem mert ő sem olyan fajta. de ahogy egymásra néztünk.. nem kellettek szavak. 4 hónap telt el igy mikor is elémállt h engem szeret és elhagyta a lányt. 1 hét mulva már együtt éltünk. ez 8 éve volt,3 gyerekünk van


vagyis: igen, ha szereted

2013. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
54%

Na álljunk már meg! Egy szóval nem mondtam, hogy a párom miattam szakított!

Felvállalta a szakítást, hogy szar volt a kapcsolat, ahogy én is ezt tettem.

És egyébként mások is ezt írták, de valahogy ezt képtleen voltál felfogni.


Persze, ne kenje rám, hogy aztán felhántorgathassa.

De senki nem mondta, hogy a párja rákente a szakítást...

2013. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
37%

igen, hozzá is mentem. Nem pontos egyébként ránk ez a meghatározás. Ő együtt volt a barátnőjével, egy helyen dolgoztunk, először csak jóban lettünk, majd egymásba szerettünk, de hetekig húztuk, pont a barátnője miatt, ráadásul én nem is vallottam be se neki, se magamnak, hogy szeretem, mert azt hittem, hogy csak át akar verni. De mivel ők távkapcsolatban éltek, ezért kezdtek eltávolodni egymástól, és mi egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Aztán már nem bírtuk tovább elcsattant az első csók. Ő 2 hét múlva közölte, hogy feljön a barátnője pestre, összeköltöznek. Én ezt tudtam is, nem is számítottam folytatásra. De mégis kiborultam, mikor letettük a telefont, de előtte még sok boldogságot kívántam nekik. Aztán ő rájött, hogy engem szeret, visszahívta a barátnőjét, hogy nem vele szeretne lenni, hanem velem. Mi újra összejöttünk, ennek lassan 6 éve. Utólag belegondolva ő megcsalta az akkori barátnőjét, és nagyon szemétnek is éreztem magam. Kértem, hogy mivel telefonon szakítottak, találkozzanak, zárják le, hiszen 3,5 év nem kevés idő. Azóta már én is jóban vagyok a lányzóval, egyidősek vagyunk, 25 évesek, ő is megtalálta a párját. Végül is jól végződött, de furán indult.

Te miért kérdezted kérdező?

2013. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23-as vagyok. Tehát, nem pont miattam szakított, mert már nem volt olyan jó a kapcsulatuk, illetve a lányzó is megcsalta őt (egy csók volt, de a férjemnek ez ugyanaz, mintha lefeküdt volna a fiúval), tehát már nem volt ugyanaz, de én adtam meg a kellő löketet. Nem bántuk meg, boldogok vayunk azóta is :) Nagyon szeretem őt :)
2013. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha már lezárta a kapcsolatát,mert nem akarnám,hogy miattam csaljon meg valakit.Nős férfi esetében eszembe sem jutna.
2013. márc. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
51%

"amúgyis rossz volt a kapcsolat...még picit harcolgattam azért érte, de egyre inkább láttam, hogy nincs értelme"


Köszi 8:35-ös pont erről írtam :) hogy van ilyen szakasz :)


de most komolyan..igazából fingod sincs, hogy hogy alakult, mi volt a kapcsolatunkban...speciel én már előtte szakitottam vele egyszer, mert nem müködött...az más kérdés, hogy aztán bizonyított, továbbra is szerettem még...aztán hiába próbálkoztunk, egyszerüen nem passzoltunk össze, hiába szerettem is, nem müködött hosszú távon, nem egymásnak valók voltunk és az ő értékrendje messze elkerülte az enyémet...a völegényemet évek óta ismerem, egyszerüen sose lépett felém, én meg nem gondoltam, hogy egyáltalán tetszem neki...mivel jelét se adta...beszélgettünk, elmondtam neki a dolgokat, hogy mi nem jó a kapcsolatban, hogy már kezd kihunyni a szerelem, nem az igazi stb...tudta, hogy milyen minőség, aztán egyre közelebb kerültünk egymáshoz...akaratlanul...így alakult...persze hogy küzdöttem az előző kapcsolatért, hisz szerettem, két és fél évet együtt voltunk...egy idő után kezdett az egész érzelem halványulni iránta, és igen, dobott rajta a tudat, hogy tetszem a völegényemnek, hogy akkor kifejtette, hogy mindig is tetszettem...semmi önismeret hiánya nem volt itt, meg kapcsolatfüggőség...ez ennyire nem bonyolult...bár fingom sincs, minek magyarázkodom...nem aláztam meg, nem csaltam meg...csupán az igazi akkor jött, mikor ő még volt...na bumm...apu mindig azt mondta: lányom, amit neked szántak, félre van téve...és valóban...hogy mikor jön, milyen szituációban, hogy alakul ki a kapcsolat, az már az élet kérdése...nem hiszem, hogy ez rossz lenne, vagy bármiféle probléma, illetve önismeret hiánya, meg kapcsolatfüggőség és egyéb nyalánkság felmerülne itt...ha ő nem jött volna, akkor egyedül lennék, mivel amúgyis szakításon járt a fejem...persze, hogy nem volt könnyü ekkora szerelem és idő után seccpecc alatt meglépni...a völegényem csupán gyorsított a folyamaton...nem terveztem én ezt be..jött és kész...

24L

2013. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!