Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom összes hitele az...

A családom összes hitele az én nevemen volt. A szüleim elváltak apám sokáig nem fizette a kocsi hitelt és bárlistára kerültem. Hogyan fogok így lakást venni?

Figyelt kérdés
Anyámék elváltak 4 éve,akkor nekem volt a legjobb munkahelyem és csak így tudtak autót venni és egyéb dolgokat,igaz nekem is szükségem volt hitelre mert abból vettem a kocsimat,amit már rendeztem szerencsére.Apám mind két autója az én nevemen volt és a hitel is.Amikor elváltak b@szott fízetni,így bárlistára kerültem.Igaz azóta már ki fizette,de még vagy 5 évig nem vehetek fel hitelt ha esetleg lakást akarok venni és bár nem tervezek több milliót felvenni,de ha úgy van akkor muszáj leszek 1-2 milliót felvenni ha nem lesz elég a pénzem.
2013. márc. 26. 14:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

3.vagyok.A tesómat így is jobban tönkre tették,mint engem,mert ő még hajlandó volt az örökölt lakására is felvenni óriási hitelt,hogy nekik adja a pénzt,amit ők a soha meg nem valósuló vállalkozásba fektettek.

Na erre már nem voltam hajlandó az én örökölt lakásommal kapcsolatban.

Tesóm most egy kis szobában nyomorog 35 évesen a szép nagy családi házukban...

2013. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

ma 14:44



Ez szép..ez még rosszabb mint az én helyzetem.Nem semmi milyen szülők vannak hogy a saját gyerekeit átverik.Már abba is belegondoltam hogy mi lett volna ha az autót sem fizeti vissza apám.Így is eléggé kib@szott velem,de az már csak hab lett volna a tortán.De a tesodat sem értem hogy miért nem kéri vissza tőlük?Vagy adják el a házat és tesod kapja meg a részét és mindenki megy arra amerre lát.

2013. márc. 26. 14:50
 13/13 anonim ***** válasza:

14:50,nekik nincs lelkiismeretük,a képébe röhögnek a tesómnak és élvezik a kiszolgáltatottságát.

Most az a sláger,hogy megpróbálják ellenem uszítani,hogy hogy képzelem ilyen jó lakásban lakom.Nem normálisak.A pszichológus ismerősöm is mondta,hogy pszichopaták és reménytelen esetek.

Egész pontosan a helyzet úgy volt,hogy az én lakásomra,1 évvel a tesóm lakásának az elherdálása után került volna sor.Akkor az volt az ötlet,hogy adjuk el a lakásomat és megint adjam oda nekik a pénzt "befektetni".

Mivel tudtam mi történt a tesómmal,közöltem velük,hogy ez volt az utolsó alkalom,hogy szóba álltam velük.

Most persze a külvilágnak úgy adják elő,mintha ők nem állnának szóba velem.

Szóval "nagyon meg vannak sértődve",hogy engem már nem sikerült teljesen kiforgatni abból,amim van.

2013. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!