Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha a...

Mit szólnál hozzá, ha a férjed ilyet csinálna?

Figyelt kérdés

A munkahelyen voltam mikor jött egy SMS a banktól, hogy a közös megtakarítási számlánkról levett rengeteg pénzt. Hívtam többször, de nem vette fel. Vissza sem hívott. Tiszta ideg voltam egész nap. Aztán most délután mikor hazaértem kérdem tőle, hogy hova lett a pénz. Azt mondja vett egy új motort. Ráadásul egy méreg drága motort. Teljesen kiakadtam a dolgon és persze összevesztünk. Aztán ő azzal zárta a vitát, hogy ezt a békát márpedig lekel nyelnem. Meg, hogy nem érti mit drámázok rajta ennyit. Meg azt mondja ő se szól bele ha én veszek magamnak valamit. Igen, csak én nem milliós dolgokat szoktam magamnak venni a megkérdezése nélkül.


Ugye, hogy abnormális ez a viselkedés?


2013. márc. 27. 17:06
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
44%
Még az jutott eszembe hogy mindent meg szoktatok beszélni? Nem szoktak ilyen sumák dolgok lenni? Nem lehet hogy tart tőled, vagy a bizonyos dolgokra való reakciódtól, és ezért nem mer előre beavatni ekkora döntésekbe? Helyette kész tények elé állít.
2013. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
59%

Mennyibe került a motor és mennyi pénzetek van?

Ez a nagyon nem mindegy szerintem!

2013. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
77%
Igen, abnormális. Mondta már, hogy venne egy motort, vagy teljesen váratlanul ért? Mert ha nem szólt volna előre, és anélkül vette meg, hogy ezt megbeszéltétek, akkor biztosan én is kicsaptam volna a hisztit. A közös megtakarítás nem arra van, hogy vegyen egy motort magának, hanem Közösen megtervezett dolgokra költsétek, gondolom ezért közös és ezért megtakarítás.
2013. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem is az a baj, hogy vett magának még egy motort. Hanem az, hogy

1.nem beszéltétek meg előtte

2.váratlanul ért és utána nem volt elérhető

Elviekben egy felelősségteljes férfiról beszélünk, de nekem ez inkább egy kamasz viselkedésére emlékeztet. Nem az anyja vagy, hogy tartson tőled, de minden tettéért vállalnia kellene a felelősséget. És az nem megoldás, hogy nem hív vissza, meg nem veszi fel a telefont.

2013. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

A motor majdnem 7 millióba került. Még kb dupla ennyi van a bankban. Meg vannak befektetéseink.


Megszoktuk beszélni a dolgokat. Pénzügyeket is. Persze kisebb kiadásokat nem.

Nem mondta, hogy szeretne még egy motort. Amikor a másikat vette azt megbeszéltük. Vagyis nem megbeszéltük csak mondta, hogy vesz egy új motort én meg mondtam, hogy oké. Nem volt rajta mit megbeszélni.

2013. márc. 27. 18:00
 36/43 anonim ***** válasza:
47%
A kérdezőék tele vannak lével. De majd otthagyja mi? Istenem, ennyi h*lye nő csak ezen a fórumon lehet.
2013. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
47%
Milyen motor?
2013. márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
2013-as Ducati Diavel Carbon
2013. márc. 27. 20:26
 39/43 A kérdező kommentje:

"Nézd, ha van életbiztosítása, valószínű, hogy meg fog térülni a befektetés."


Remélem neked kell minél hamarabb számolgatnod az életbiztosítás összegét valamelyik szeretted után!

2013. márc. 27. 20:29
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés nem fake,mert el tudom képzelni,akkor szerintem kérdező van mit helyrerakni a kapcsolatotokon,mert ha 100 milla van a bankszámládon a jó élettársi/házastársi kapcsolat alapja akkor is megbeszélés.Nem is arról van szó,hogy vett egy motort,ha dúslakodnék a pénzben nem a motor érdekelne,hanem az,hogy nem szólt,lerázott,és már eleve elkönyvelte azt a hozzáállást,hogy "velem ezt úgyse lehet megbeszélni,mert elleneztem volna."
2013. márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!