Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjem rendszeresen...

Ha a férjem rendszeresen bántalmaz, de nekem nincs senkim akkor hova fordulhatnék segítségért?

Figyelt kérdés

Körülbelül 5 éve elkezdett küzdősportra járni, abból is egy elég brutális fajtára.

Emiatt sajnos tökéletesen tudja mit hogyan kell csinálni hogy ne látszódjon semmilyen nyom.

Van, hogy "csak" meghúzkodja a hajam de van hogy nagyobb fájdalmat is okoz. Mivel sajnos ennek semmilyen szemmel látható nyoma nincs, így a rendőrséghez nem tudok fordulni, meg igazából senkihez, mert ugyan ki hinné el?

Amúgy teljesen példamutató életet él, a nagy világ felé mintaember képet vázol magáról.


Az én szüleim kiskoromban meghaltak, testvérem nincs, a nagyszüleim neveltek, akik azóta sajnos már szintén nem éltek. Az apai ágon lévő nagyszüleimet pedig nem ismertem, ők még születésem előtt meghaltak.

Más rokonom nincs, barátnőimhez nem tudok menni, egyrészt mert csak 2 tud róla hogy milyen is a férjem valójában, másrészt pedig azért, mert mindkettőnek családja van, albérletben laknak és nem lenne számomra hely.


Saját, önálló pénzem nincs, minden közös kasszára megy, a fizetésem is a közös számlára utalják. Nem tudnám levenni, mert egyből megtudná, értesítést kap ha bárki bármennyi összeget kivesz a bankból.


Mit lehetne ilyen helyzetben tenni?


2013. márc. 27. 23:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Bemész a bankba csináltatsz egy saját számlát és arra kéred a fizetésed. Addig keresel egy albérletet(akár egy szobát). Fizetésnapon pedig összepakolsz és költözöl.
2013. márc. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ne várj a következő fizetésedre, menj el a kettő közül az egyik barátnődhöz, akármilyen kicsi az albérletük, a nappaliban elférsz vagy akár a gyerekszobában egy pótágyon, felfújhatós matracon..

Ne maradj otthon egy másodpercig sem feleslegesen, fogd a cuccodat holnap reggel és irány el attól a vadállattól!

2013. márc. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

Próbáld meg levenni a fizetesed es aznap mar ne menj haza, próbálj meg kibérelni egy szobat valahol , abbol a penzböl, pakolj össze mikor munkaba megy, es szivodj fel utana , mert kulönösen agresszivvé valhat, ha érzi h kicsúszol a markából.

Én is egyedül menekültem külföldön, egy kisgyerekkel, anyaotthonba. Hivd fel az önkormanyzatot kerdezd meg mik a lehetösegek.

Fogd meg a fizud es menekülj minél messzebbre attól a rabszolgatartótól! Sok sikert

2013. márc. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem meg csak okosan! 3 hónap már belefér 5 év után.

Szépen rakosgass félre (bevásárlás pénzből, monenből), találd ki, hova mész, és az utolsó percben, a kész tervvl lépj le, meg persze az utolsón fizuddal, amik más számlára kérsz vagy készpénzben kérsz.

De tűzz ki egy határidőt (max 3 hónap), és akkor tényleg dobbants!!!

hajrá!

2013. márc. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%

Közös számláról szépen leveszed a pénzed, keresel egy kiadó szobát és oda költözöl majd elindítod a válópert plusz elintézed hogy saját számlára kapd ezentúl a fizudat.

Nem kell tűrni, se magyarázkodni, csak otthagyni és kész. Azt ne tudja hogy hova költöztél, szóval senkinek ne mondd el inkább. Úgy a biztos.

2013. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
64%

nagy világ felé mintaember képet vázol magáról.


az ilyenekből lesznek a gyilkosságok,amit este bemondanak a tv-ben

2013. márc. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ne várj lépj le amilyen gyorsan csak lehet.Mert lehet 1hónap vagy egy hét múlva megöl.Ne adja Az isten,ha megtudja mit tervezel akkor véged.Ne tervezgess menj el.A munkahelyed ha megakarod tartani Ott megtalál.Anyámat és a nagymamámat is verte a férje.Nekem szerencsém volt és Jó embert találtam magam mellé,neked is azt kívánom,hogy találd,meg azt Az embert akiben megbízol.Elég nehéz lehetett Az életed eddig.Ha szeretnél beszélni,írj nyugodtan.
2013. márc. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Jo dolgkat irtatok... de egyet ne felejtsunk, valoszinu tudja hol folgozik. Egy percig nem tudna titokbsn lelepni...
2013. márc. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Bocs. Mobilrol irok, mar alig latok.
2013. márc. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Szerintem is lépj le mihamarabb ki tudja mikor durran el az agya ?vigyazzatok magatokra!!!!)
2013. márc. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!