Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy kétgyermekes anyuka...

Ha egy kétgyermekes anyuka hozzáköti életét egy agglegényhez, milyen konfliktusokra lehet számítani?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szinte ugyanolyanokra, és ugyanannyira mint bármely más esetben. nem értem ez a helyzet mitől olyan különleges.
2009. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egyáltalán nem olyan. Az agglegény általában már megszokta h egyedül van, kényelmes, vannak rigolyái, kialakult rituáléi - mint sok embernek a különbség szerintem h sokkal nehezebben alkalmazkodik. Persze ez sztereotípia de általában ez van, én például csak ilyen agglegényeket ismerek, akik mondjuk 2 gyereket be sem vállalnának csak úgy.
2009. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáköti az életét...? Kezdődő kapcsolat vagy már összeköltözős? Kezdődő kapcsolatnál szerintem idővel megszokja hogy már nincs egyedül ha ezt nem fogja megszokni nem is fog továbblépni összeköltözés meg komolyabb dolgok felé. Függhet attól is mióta van egyedül és hogy hány éves. De ha szeret akkor tud majd idomulni is hozzátok.
2009. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha hozzákötöd az életed, akkor máris nem agglegény.

Amúgy bármi konfliktust okozhat, ami neki nem tetszik, vagy nem úgy szokta meg

2009. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy kezdtem, és azóta 22 év telt el és van még két (közös) gyerekünk is. Szerintem ez volt életem legjobb ötlete.
2009. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan házasság nincs,ahol nincsenek konfliktusok:Csak van ahol közösen megoldják,van ahol erre képtelenek.

Én 3 kisgyerekkel mentem újra férjhez egy agglegényhez,akit az anyukája maximálisan kiszolgált.Amikor kezdett komollyá válni a kapcsolatunk,akkor tisztáztamvele,hogy munka után ellátom a családot és a háztartást,de az ő extra kényelmét nem tudom és nem is akarom kielégíteni.Ezt természetsenek vette.

A gyerekkel sokat volt együtt,így eltudta dönteni,hogy tudja-e vállalni a nevelésüket,és a gyerekeim is elfogadják-e őt.

30 évig éltünk együtt.Segített a háztartsban,ahol tudott,Bevásárlás,gyerekekkel tanulás stb.

Előre kell mindet tisztázni,és ha vita van azt megbeszélni.

2009. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!