Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha valakinek meleg...

Nagyon gáz ha valakinek meleg az apja? Ti tartanátok vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tudom hogy most valaki azt fogja írni hogy nem számít.. de hogy a bánatba ne számítana? Mindenki lenézi a melegeket, nem akarok én lenni a szerencsétlen gyerek mindenhol. Egyébként is csak azért mondták el a szüleim, hogy ne mástól halljam vissza majd szerintem.

Vele van a baj, velem hogy megundorodtam tőle? Meg a "pasijától" is akit eddig egy szimpla haverjának néztem? Nem értem miért csinálja ezt, és úgy tesz mintha ez olyan természetes lenne. Meg anyám is, miközben most mondták hogy ezért váltak el kiskoromba. Most meg anyám is úgy csinál mintha ez nem lenne gond.


2013. márc. 29. 21:53
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
94%
Veled van baj. Apukád nem tehet arról, hogy meleg. Ha nem feltűnően csinálja, akkor ne zavarjon. Sokkal nagyobb baj lenne, ha alkoholista lenne.
2013. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem gáz, szerinted viszont láthatóan az, úgyhogy nem értem a kérdést.
2013. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Jó de szerintem le lehet mindent gyűrni, csak akarni kell (pl. az ívás amit te is említettél pont ilyen). Szóval ha már egyszer elvette anyámat, meg én is megszülettem, akkor szerintem nem kellene a ferde hajlamait kiélni. Én így gondolom. Neki is megmondtam, ő is azt mondta hogy valóban élhetne úgy, de nem akar. Szóval pont ő mondta el a lényegét.
2013. márc. 29. 22:03
 4/44 anonim ***** válasza:
84%

Hát anyukád szempontjából nem gond, hiszen ő már elvált tőle.. és "csak" a gyermekének az apja.


Nem tehetsz arról, hogy meleg az apád..ez értelmes ember felfogja. Ha csak ennyi a gond, akkor igen tartanám vele a kapcsolatot. Lenézik a melegeket?..na azokkal nem tartanám a kapcsolatot.

2013. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
95%
Oké, akkor gyűrd le a homofóbiádat, biztos nem lesz nehéz.
2013. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Csak érdekel más hogyan reagálna, vagy inkább, hogyan reagálT, tapasztalatra még kíváncsibb lennék. Szeretem amúgy, eddig elég jó apa volt, de nem tehetek róla, hogy ezt nem bírom elviselni. Nem megy és kész, ha belegondolok mit csinál..
2013. márc. 29. 22:05
 7/44 anonim ***** válasza:
93%
De miért gondolsz bele? Akinek heteró az anyja/apja az se gondolkodik azon, hogy mit csinálnak az ágyban, pedig lehet hogy még cifrábbakat, mint a te apád.
2013. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Én nem utálom a melegeket!!! nem érdekel ha a szomszéd az, csak apám ne legyen. Lehetne ő is, csak akkor nem kellettem volna én. Szerintem ez így lenne "normális"
2013. márc. 29. 22:08
 9/44 anonim ***** válasza:
95%
Apukád úgy szocializálódott, hogy a férfi-nő kapcsolat az elfogadott. Ezért nősült meg és lettél te. Viszont nem akart egy életen át hazugságban élni. Ezért vállalta fel magát. Szerintem ezzel nincs gond. Én cserélnék veled. Az én apám alkoholista, az agresszív fajtából. Azért nincs testvérem, mert anyukámat hasba rúgta részegen, mikor 5. hónapos terhes volt. A sérülés miatt megindult a szülés, de a húgom halva született meg.
2013. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Nem akarok én se belegondolni csak úgy jön..
2013. márc. 29. 22:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!