Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha valakinek meleg...

Nagyon gáz ha valakinek meleg az apja? Ti tartanátok vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tudom hogy most valaki azt fogja írni hogy nem számít.. de hogy a bánatba ne számítana? Mindenki lenézi a melegeket, nem akarok én lenni a szerencsétlen gyerek mindenhol. Egyébként is csak azért mondták el a szüleim, hogy ne mástól halljam vissza majd szerintem.

Vele van a baj, velem hogy megundorodtam tőle? Meg a "pasijától" is akit eddig egy szimpla haverjának néztem? Nem értem miért csinálja ezt, és úgy tesz mintha ez olyan természetes lenne. Meg anyám is, miközben most mondták hogy ezért váltak el kiskoromba. Most meg anyám is úgy csinál mintha ez nem lenne gond.


2013. márc. 29. 21:53
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Szóval engem zavar, hogy mindenki úgy gondolja nekem kellene máshogy viselkedjek.
2013. márc. 29. 22:45
 32/44 anonim ***** válasza:
93%
Talán majd idővel könnyebb lesz. Viszont az hogy apád meleg az nem ok arra hogy bunkó legyél vele.
2013. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
92%

Úgy értettem, hogy te ebben a korban már nem fogod másoknak elmondani. (Egyik ismerősöm 5 éves gyereke teljes boldogsággal mesélte az óvodában, hogy az anyja börtönben van. Szegény még nem fogta fel, hogy ez mit jelent.)


Megértem a helyzetedet, én is kamaszkoromban szembesültem súlyos titkokkal a családban. Egy időre meg is utáltam a szüleimet.

Három dolgot tudok neked javasolni:

1. hagy időt magadnak, nem kell az egy pillanat alatt elfogadni a dolgokat

2. gondold végig mit jelent neked apád

3. nézd meg más családok hogyan élnek. (nekem főként ez segített, rájöttem, hogy máshol sokkal rosszabb dolgok történnek mint nálunk)

2013. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy ez a dolog ok rá, hogy bunkó legyek. Csak jön. Ha mond valamit nem tudom meghallgatni.
2013. márc. 29. 22:52
 35/44 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lehetne rosszabb a helyzetem, csak ez most nem vigasztal. Az eddigi életem normális volt, azt láttam, éreztem, hogy tényleg jó. de most már nem így érzem
2013. márc. 29. 22:53
 36/44 anonim ***** válasza:
91%
Igazából mi a bajod apáddal? Az orrod előtt kavar férfiakkal vagy csak a tudat bánt hogy meleg?
2013. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
Nem az orrom előtt csinálja, az már azért bizarr lenne. A tudat zavar, hogy mit csinálnak. Hogy menjek át hozzá úgy hogy ki tudja mit csináltak a kanapén.. Jó, tudom hogy anyámék is csinálhatják bárhol de az nem zavar.
2013. márc. 29. 23:07
 38/44 Missi_Key ***** válasza:
93%

khm...tedd fel magadnak a kérdést: ki a fontosabb neked, az édesapád, vagy azok az emberek akik csúfolódnak?

kikre számíthattál eddig...,


ha nekem valaki fikázni merné az apukámat, nemcsak h leszarnám a véleményét de még be is verném a pofáját az biztos.

2013. márc. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
93%

Undorító, ahogyan a melegekről, és így a saját apádról beszélsz.

El se tudom képzelni, hogy milyen undorító módon beszélhetsz még az apádról, ha már a mostohaapád is kiborult.

A szüleid nagyon szégyenkezhetnek, hogy ilyen gyerekük van.


Mért kell ilyen bunkón viselkedni? Nem tudod befogni a szádat? Így nem beszélünk a saját szüleinkről.


Az első lépés legyen az, hogy nem nyilvánulsz meg ilyen undorító módon. Tartsd magadba. Tapintat.

2013. márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
93%
Ez a meleg dolog csak azért érinti rosszul az embereket, mert a mi kis országunk kiváltképpen kinézi azokat akik nem olyanok mint ők! Pedig az ókori társadalom fele is meleg volt! Ha mindenki efogadná ezeket a dolgokat, meg sem fordulna az ember fejébe, hogy ezt szégyelje4
2013. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!