Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha valakinek meleg...

Nagyon gáz ha valakinek meleg az apja? Ti tartanátok vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tudom hogy most valaki azt fogja írni hogy nem számít.. de hogy a bánatba ne számítana? Mindenki lenézi a melegeket, nem akarok én lenni a szerencsétlen gyerek mindenhol. Egyébként is csak azért mondták el a szüleim, hogy ne mástól halljam vissza majd szerintem.

Vele van a baj, velem hogy megundorodtam tőle? Meg a "pasijától" is akit eddig egy szimpla haverjának néztem? Nem értem miért csinálja ezt, és úgy tesz mintha ez olyan természetes lenne. Meg anyám is, miközben most mondták hogy ezért váltak el kiskoromba. Most meg anyám is úgy csinál mintha ez nem lenne gond.


2013. márc. 29. 21:53
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
93%
Egyrészt nem nézi le mindenki a melegeket, csak az emberek egy része. Másrészt inkább örülj, hogy jó apa és ne a magánéletével foglalkozz. Sokan örülnének ha csak ennyi 'baj' lenne a szüleikkel.
2013. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim válasza:
89%
Miért lenne gáz,ha valaki nem az elfogadott szerint él,hanem úgy,ahogy Neki jó!Édesapud gondolom nem divatmeleg,hanem mély érzései vannak..Neki ez a normális. :) Hozott Téged már kellemetlen helyzetbe,higy így beszélsz Róla,vagy bántott máshogy?!Gondold át,hogy miket mondasz!Megundorodtál??A szeretetben a másik felet úgy fogadjuk el amilyen!!Én nemrég vesztettem el apukámat,és ha visszakaphatnám biztos több időt töltenék vele,nem bántanám,és elfogadnám,hogy más...mert Ő is más volt...Szeretsd apukád! :)
2013. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy mindenki lenézi őket. De a suliba is van egy meleg srác, őt is kikezdték. Én nem, mert mondom, hogy engem nem zavar alap esetben. De ha kiderülne hogy az apám is meleg akkor tuti engem is szivatnának. Lehet mondani hogy ne érdekeljen, de megnézném hány ember ne érdekelne ha mindennap megkapná alpári stílusban, mindenki előtt.
2013. márc. 29. 22:14
 14/44 A kérdező kommentje:
Figyelj engem is zavar, hogy ezt gondolom róla, de mondom hogy nem tehetek róla. Ezt érzem. Eddig normális életem volt, ő is normális volt (most a normális szót nem a beállítottságra értem). Szóval én nem akarok undorodni ettől de attól még érzem és nem akarok a közelébe menni. Érted?
2013. márc. 29. 22:16
 15/44 anonim ***** válasza:
71%
Jó ez mondjuk reális aggodalom. De miért derülne ki?
2013. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom középiskolába jársz. Ott ez így működik, ha valaki kilóg a sorból azt nem tűrik meg. Majd megváltozik a szemléletmódod ha kikerülsz onnan. Különben is az iskolában honnan tudnák meg? Gondolom apukád nem viszi a szülőire a párját, te pedig nem fogod elmondani.
2013. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
95%

"Jó de szerintem le lehet mindent gyűrni, csak akarni kell (pl. az ívás amit te is említettél pont ilyen)."


na akkor nagyon gyorsan AKARD legyűrni ezt és fogadd el apukádat :)

100000x nagyobb bajok is lehetnének vele, te meg itt picsogsz ezen... nevetséges

2013. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy derülne ki, akárhogy. Általában kiderülnek a dolgok (pl. keresztapám csalta keresztanyámat az is kiderült, na ez is így)
2013. márc. 29. 22:21
 19/44 anonim ***** válasza:
93%
Jó családon belül más, de egy osztályban nem derülnek ki ilyen dolgok olyan könnyen. Nekem például azt se tudták az osztálytársaim, hogy ki az apám.
2013. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

Igen ez a másik, hogy évek óta hazudik a szemembe, és a pasit is ismerem kb. másfél éve, ő is jópofizott velem. De nem mondtak semmit.

Meg én sem vettem észre, mert szerintem egyik sem az a tipikus meleg, teljesen normálisnak néznek ki (a suliba a srácon pl. látszik),

2013. márc. 29. 22:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!