Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apósom megjegyezte, hogy...

Apósom megjegyezte, hogy kövér vagyok. Jogosan vagyok mérges?

Figyelt kérdés
6 hónapja szültem, 1 héttel ezelőttig szoptattam, tehát fogyókúrázni nem nagyon tudtam. 60 kg voltam terhesség előtt, most 72 kg vagyok. 1,65 magas, 31 éves. Nem vagyok vékony, de ezen nagyon kiakadtam. Melegítőt szeretnék venni és megjegyezte, hogy lassan akkora kell mint anyósomnak (aki nagyon-nagyon jó súlyban van.) Mi ilyenkor a helyes hozzáállás ? Én a páromtól vártam, hogy kiálljon mellettem, de szerinte nem kell ezzel foglalkozni.
2013. ápr. 1. 15:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem egy kifinomult a stílusa az apósodnak, de nem lehet, hogy a maga módján félt? Mindenkinek van egy optimális testsúlya. Én amikor (több évig fogamzásgátlót szedtem, és torkos édesszájúként) 171 cm-rel 62 kg voltam, már az a kényszerképzetem volt, hogy a háj körbefonja szegény, kis gyenge szívemet, és az alig tud dobogni. Aztán léptem, és visszatértem az optimális testsúlyomhoz sokkal jobban érzem magam. A 72 kg nem sok, de ha hosszú ideig minden erőfeszítés nélkül 60 kg voltál (valószínűleg ez az optimális testsúlyod) ahhoz már sok, plusz 20 %. A szervezetednek ez nem tesz jót.
2013. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
51%

ma 09:45

171 centihez a 60 volt az ideális súly, sőt, kevéske!

2013. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
22. válaszolónak: ha vékony csontozatú vagy a 62 kg sok a 171 cm-hez. Ennyi. Én éreztem.
2013. ápr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
52%
Beszólnék neki, hogy semmi köze hozzá. Megmondanám, hogy a véleményét tartsa meg magának. Elmondanám, hogy jó lenne ha lefogyna, dagadék, aztán hagynám a francba. Illetlen tuskó.
2013. ápr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit régi már a kérdés, de nekem az jutott eszembe, hogy mondhattad volna, hogy "csak azért szedtem fel pár kilót, nehogy a papa megkívánjon" :D
2013. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
- maganak mindegy már ugyis impotens
2013. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!