Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apósom megjegyezte, hogy...

Apósom megjegyezte, hogy kövér vagyok. Jogosan vagyok mérges?

Figyelt kérdés
6 hónapja szültem, 1 héttel ezelőttig szoptattam, tehát fogyókúrázni nem nagyon tudtam. 60 kg voltam terhesség előtt, most 72 kg vagyok. 1,65 magas, 31 éves. Nem vagyok vékony, de ezen nagyon kiakadtam. Melegítőt szeretnék venni és megjegyezte, hogy lassan akkora kell mint anyósomnak (aki nagyon-nagyon jó súlyban van.) Mi ilyenkor a helyes hozzáállás ? Én a páromtól vártam, hogy kiálljon mellettem, de szerinte nem kell ezzel foglalkozni.
2013. ápr. 1. 15:45
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
52%
Én nem foglalkoznék vele.meg amúgy sem érdekel mások véleménye,az a lényeg hogy a páromnak tetszek.Apósod szerintem meg viccnek szánta!
2013. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes humora van, ha ezt viccnek szánta. Megsérteni a másikat mióta vicces?
2013. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan bizony! A valódi humor és a vicc sohasem sért másokat. Ez nem vicc volt, hanem alpári tahóság "viccként" előadva.


Ne rángasd bele a férjedet, hanem tanuld megvédeni magadat! Apóspajtást helyre lehet és kell is tenni. Csak azért, mert após, nincs joga a másik ember lelkébe belegázolni.

2013. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
78%

12 kg nem sok te nagyokos utolsó, én mind a kettővel 15-öt híztam, de ugyanúgy vissza fogytam 54-re (164 cm vagyok)

Csak hát szoptatás alatt nem lehet fogyózni, 6 hónapja szült a kérdező, az nem hosszú idő!

Meg mi az hogy ...nem kellett volna zabálni?...

Nem zabált, evett, zabálni te szoktál, te vagy az állat utolsó. Remélem nincs feleséged, az ilyen jobb ha megkímél magától másokat!!!

2013. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
most már utolsó előtti, 13-as-nak szólt!
2013. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Kedves 13-as remélem most jól érzed magad. Szimpatikus ember lehetsz. Ennél nagyobb örömöket kívánok neked az életben !
2013. ápr. 1. 19:34
 17/26 A kérdező kommentje:
Megkérném az esetleges további válaszolókat, hogy 13-asra ne reagáljanak. Köszönöm ! :)
2013. ápr. 1. 19:38
 18/26 anonim ***** válasza:
72%

az ilyenre kár rászólni, született tahó.


max annyit mondanék, h nyugi, nem magának akarok tetszeni! :P

2013. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
72%

Engem is cukkoltak/cukkolnak, csak én éppen 46 kg vagyok, 29 évesen. Férjem 110, és a családja sem kisebb.

Mióta együtt vagyunk (12 éve) azóta gúnyolnak. Nem foglalkozom vele, néha vissza-vissza szólok. Ezen ne sértődj meg, ha amúgy jó a viszonyotok. Majd lefogysz, ha lesz időd ugrabugrálni egy hat hónapos mellett.

2013. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Ez csak az ő személyes véleménye. Ne vedd fel! Mondd, hogy "akkor sikeres volt a hízókúrám és folytatom".
2013. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!