Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szemét dolog lenne?

Tényleg szemét dolog lenne?

Figyelt kérdés

11 évnyi házasság után nagyon megromlott a kapcsolat. Már 2 éve egy ölelés, puszi sincs, csak ünnepnapokon. Én (nő) válni akarok, de a férjemet nem érdekli semmi, azt mondja, hogy azt csinálok amit akarok. Ő az, aki a fejemhez vágta, hogy semmi közünk egymáshoz, szabad ember mindkettőnk.

Ez nekem nagyon rosszul esett. Beszélni nem lehet vele, nincs senkije az biztos, a saját maga ura, csak saját maga érdekli mostanában. Van 2 ovis korú gyermekünk.


Nekem nagyon bejön egy férfi, úgy tudom én is neki. De mivel férjnél vagyok még papíron, így nem merek új kapcsolatot kezdeni, én lennék a legnagyobb szemét mindenki szemében. De hiába minden erőfeszítésem, a férjem a bírósági hercehurcát nem akarja. Elköltözik azt nem találkozunk többször, részéről ennyi. De ez így nem fair, hogy a nevén maradok.


2013. ápr. 1. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha' de olyan nincs! Add be a keresetet te! Akkor is elvalasztanak, hogy neki ehhez nincs kedve. De inkabb vard meg, mig elkoltozik, nehogy kib@szasbol ott maradjon idegesiteni!
2013. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én csak azt tudom javasolni, hogy semmiképp ne kezdj a másik pasival addig, amíg nem váltok el. Rosszat gondolna, az bizti! :(
2013. ápr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem támogatom a megcsalást, de én elgondolkoznék azon, hogy olyat mondanak nekem, hogy "azt csinálok amit akarok" akkor ez nem egy felhívás-e arra, hogy azzal hálok akivel akarok... Amúgy szerintem váljatok el, ez így nem élet. A gyerekeitek se szeretnének egy szeretet nélküli családban felnőni, ahol anyuék nem is beszélnek egymással.


Vagy ha úgy érzed, hogy menthető, akkor dobd meg inden energiádat.

2013. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te még szerencsés vagy, mert legalább a te férjedet nem érdekli, hogy mi van veled, éled-e a világod-vagy sem.. Most képzeld el azt, amikor a férjedet érdekli-neked már nem kell-és költözni sem akar.A válásról meg még úgy hallani sem, mert a tulajdonának tart.Széttépi az anyakönyvi kivonatokat, hogy ne hogy be tudd adni a válást stb.


Úgy hogy tedd össze a két kezed.

2013. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elköltözök, beadod a válást, és elváltok simán.

Neki még a tárgyalásra sem kell elmennie, mint alperes.


Egyébként pedig, ha azt mondta, hogy letojja, akkor te is tojd le, és nyugodtan összejöhetsz bárkivel, semmi köze hozzá. másnak sincs.

2013. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!