Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon "szemét" dolog...

Ez nagyon "szemét" dolog lenne tőlem?

Figyelt kérdés

Barátommal tervezzük hogy megyünk külföldre. Segítségünk is van munkakeresés és lakáskeresés terén. Úgy tervezzük, hogy télen még itthon lennénk és utána indulnánk. Viszont édesanyám ezt 100% nem hagyná. Mindenki azt mondja, hogy hagyjak neki kint egy levelet, hogy elmentem. Hisz 20éves vagyok nem tehet ellene semmit.

Viszont egy előző kérdésemben több mindent megtudhattok arról milyen a kapcsolatom édesanyámmal.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2010. aug. 4. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem szemét dolog, a saját lábadra kell állnod. Saját életed kell, hogy legyen, sok szerencsét!
2010. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lenne "szemét" dolog. Én a helyedben mennék, de hagynék neki egy levelet. Am meg ne foglalkozz azzal mait mond vagy csinál felnőtt ember vagy. Hozzáteszem külföldön sokkal könnyebb boldogulni mint Mo-n.

Sok sikert hozzá!

2010. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Egy levelet hagyni arról, hogy külföldrementél?! Mint kilépni egy albérletből? Szerintem ez durva magatartás egy szülővel szemben. Én inkább kiállnék eléje a barátommal /nem most, csak akkor, ha már aktuális lesz/ és közölném vele, hogy így döntöttünk. Akkor is elmennék, ha ágál ellene. Semmiképpen nem szöknék meg.
2010. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem,menekülj amíg nem késő,mert most elveszi a pénzed,eldugja a laptopod,és aztán majd bezár,megver,elmarja a maradék fontos embert az életedből köztük a barátodat hogy csak az ővé legyél birtoklási mániaban szenved és antiszochiális irigy ember az anyád,a keserűség miatt ilyen,azt hiszi a tulajdona vagy,még levelet se hagynék neki.
2010. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! elolvastam a régebbi kérdésed is! Nem lenne szemét dolog.Az a szemét dolog amit ő csinál!Emiatt lelkiismeret furdalásod se legyen,sőt én a helyedben még a télen se maradnék nála, bérelnék valahol egy lakást vagy szobát a barátommal.

Sok szerencsét az új élethez!:)

2010. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 margoz ***** válasza:
Anya csak egy van!Ha mindig az okozta a konfliktust hogy irányitani akart,az azt mutatja hogy nagyon félt.Ha külföldi munka szálláshely biztos,azt ő is megnyugvásként veszi,de ha csak azt hiszitek hogy kint kolbászból fonják a keritést,és majd csak lesz valahogy ,jogos az ellenállása.Nem a szeretett jele ha nem érdekli mi történik veled,pontosan azért harcol veled mert látja hogy hiszékeny vagy és befolyásolható,és nem akarja hogy egy életen át keseregj majd.Bizonyisd be neki hogy tényleg felnött vagy,ne menekülj és ne törd össze ,beszélj vele ha kell mindennap és a végén majd megértitek egymást
2010. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vigyél mindent ami mozgatható és menekűűűlj
2010. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!