Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz vagyok, ha alapvető...

Rossz vagyok, ha alapvető dolgokat várnék el? Nagy kérés, hogy jöjjön haza munka után és aludjon mindig otthon? Mindegyik nő elvárná, hogy beszálljon a rezsibe? Ha 100 ezret keres, akkor mennyit kérhetnék?

Figyelt kérdés

Szerintetek rossz feleség vagyok, ha alapvető dolgokat várnék el a lányaim édesapjától, azaz a páromtól?

Szeretném, ha munkaidő után haza tudna jönni.

Ha beszélek hozzá rám figyelne. Ha megengedné, hogy elmondjam, amit el szeretnék mondani.

Ha tudnám, hogy hazajön munka után és bízhatnék benne annyira, hogy otthon is szeretne aludni és néha házaséletünk is lenne.

Ezenkívül már csak annyit kérnék, hogy néha szálljon be pár ezer forinttal a közösbe. Szerinte nagyon anyagias vagyok, hogy az én lakásomba teljesen teli tölti csak forróvízzel a sarokkádat, akkor szeretném, ha legalább kétezer forintot adna jelképesen, hogy ott lakik.

Véleményem szerint akárhol lakna, mindegyik nő, ahol nincsenek is saját gyerekek be kellene szállnia a rezsibe. Szerintem, ha 100 ezret keres (plusz túlórák), akkor legalább 20 ezret adjon le!!! Nem???



2013. ápr. 2. 13:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
De nagyon is te tartod el, a víz talán ingyen van? Vagy az étel? Nehogy már védd is, hogy milyen rendes, hogy kifizeti a cigijét a fizetéséből. Mért nem rakod ki? Lenne esélyed találni egy normális párt magadnak, mert ez az ember semmibe sem néz. Otthon mennyit segít? Kiszolgálod teljesen, mosol, főzöl, takarítasz rá, amikor épp méltóztatik otthon tartózkodni?
2013. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!


Fain barátai lehetnek,hogy ellened beszélik,holott egy nagyon türelmes,és acél ideggel rendelkező nő lehetsz,hogy még elviseled ezt a pélót!


"Szerinte nagyon anyagias vagyok"


Szerintem ő meg nagyon hülye,már bocsánat!

Csak azért van még veled,mert tudja hogy elviseled a stílusát,szerintem borítékolható hogy félre jár nőzni.

Gondolom a "lelkiismeretes" és "jóindulatú" barátok ezt nem kötnék az orrodra.....


Hát....tudom lányaid apjáról van szó,meg minden.De nem ezt érdemled.

2013. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
93%

te tulajdonképpen eltartod a gyereketeket, magadat és akkor még a férjedet is.

Ráadásul úgy, hogy a férjednek van fizetése, de azt csak magára költi, te meg fizeted a rezsit és eteted. Gondolom főzni és takarítani is te szoktál. A férjed egy élősködő, én úgy kivágnám, hogy csak nyekkenne!

2013. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
87%

Próbáld meg külső szemlélőként nézni magadat,és döntsd el te,hogy ez egy normális kapcsolat e!


"Szerintetek rossz feleség vagyok"

nem,nem vagy rossz feleség!


"Szeretném, ha munkaidő után haza tudna jönni.

Ha beszélek hozzá rám figyelne."

Ezek hatalmas elvárások!Kérdés,ha a saját családjához nem szeret hazajárni egy családapa,akkor annak mi lesz a vége?


"néha házaséletünk is lenne."

Te igényled,ő nem....szerinted ez mire utalhat?


"Szerinte nagyon anyagias vagyok"

Ehhez nem tudom mit hozzáfűzni,lehet hogy egy kis baj is van a fejével......


"Most fizeti a maga benzinjét, maga kávéját, cigijét, maga telefonját ami jó magas pedig beszélni nem látom, maga mindenét."

Avassuk szenté!Az a normális ha az is TE fizeted!


"Amit én keresek, abból fizetem a rezsiket, a gyerekeknek mindent, a tisztítószereket és az ételeket is."

Adna neki a fene enni!Szépen főzz meg magatoknak,és ha keresi a kaját,szépen megmondod neki,hogy adjon bele a rezsibe,vagy etessék a "barátai" (ha tényleg hozzájuk jár!én egy élősködő barátot hamar megunnék,akinek van családja)úgyis többet van ott,mint a családjával!De ezt tedd meg!vagy ez vár rád életed hátralévő részében.


Bocs de igazat adok az egyik hozzászólónak!

Ez nem normális,és rád sem vet jó fényt,hogy egy utolsó mocskos csicska módjára eltűrsz,elviselsz neki mindent,és magadat hibáztatod,mert 2000Ft-ot szeretnél elkérni tőle,és ő erre azt mondta hogy de anyagias vagy!


Te tényleg boldog vagy így?

2013. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
74%
Mégis vagy még vele? Azért hogy levegőnek nézzen. Az még nem jutott eszedbe hogy talán megcsal? A helyedben elhagynám és tovább állnék. Minden pasi pótolható hidd el nála csak jobbat kapnál.
2013. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha megszabadulsz ettől az élőskődöt, máris spórolhatsz egy csomót (ha már anyagiak), hiszen onnantól rá már nem kell költened, és esélyt kapsz arra, hogy új életet kezdj egy normális férfivel.

Hagyd, hadd menjen csak, biztos akkor is majd jót fognak röhögni a barátai, amikor megjelenik a kisbőrönddel az ajtajukban.

Teljesen hülyére vesz téged és te még hagyod és tűröd is évek óta. Igen, benned van a hiba, nincs semmi önbecsülésed.

De legalább már feltetted ezt a kérdést, ez is haladás, ezek szerint kezdesz ráébredni arra, hogy mi a helyzet.


Ja, és a megcsalás még hab a tortán...

2013. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
85%

az a baj, hogy nem anyagias, meg rossz feleség vagy, hanem buta...és ezért bocsánat...de hogy vagy képes ezt elviselni egyáltalán????? és még kérdezed, hogy nagy elvárás-e? a szüleid mit szólnak ehhez?barátok barátnők ismerösök? próbálta valaki felnyitni a szemed, ha már te nem vagy képes reálisan látni a valóságot? szörnyü volt az egészet olvasni...olvasd már el a saját kérdésed, hogy miket írtál le...hát tartana el a rozsseb valakit igy...mindegy már ugye? a lényeg, hogy legyen valaki melletted...figyelj...ha a férjed eltünik, elváltok, elmegy...anyagilag nem hogy rosszabbul jársz, hanem jobban...legalább őt nem kell eltartogatni...és azt a részt, amit ezzel megspórolsz költheted magadra és a gyerekeidre, félre is rakhatod...nagyon sokat nyernél érzelmileg is, anyagilag is, ha kihajítanád a férjed...

24L

2013. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
96%
tényleg benned van a hiba,de nem az említett elvárások miatt,hanem mert hagyod kihasználni magad egy senkinek.....
2013. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

A rá eső rezsi, étel, tisztítószerek, tisztálkodási szerek, takarítási költségek, törölköző, ágynemű, bútorok, lakásfelújítás az ő költségei. A gyerekek ellátásának költségei keresetarányosan szintén az ő költségei. Ezeket jelenleg ő HELYETTE állod.

Ha van saját lakása, amit bérbe ad, míg nálad lakik, akkor annak a fele is téged illet, hiszen általad juthat a bérleti díjhoz, azáltal, hogy nálad lakik.

Ha ezt nem fizeti neked automatikusan, és kérni kell, akkor ő az anyagias, sőt, élősködőnek nevezném. Ha még fel is háborodik rajta, hogy elkéred, ami az ő megélhetését fedezi, akkor rablónak.

2016. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Savlekotő ***** válasza:
Remélem már kibasztad?
2020. máj. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!