Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan tini korában...

Van itt olyan tini korában lévő lány vagy fiú, akinek rendkívül rossz az édesapjával a kapcsolata, és nem szereti őt? Akinek az édesapja szinte diktatúrában tartja a családot? Meséljetek, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már ugyan nem vagyok tini, de apám pont ilyen volt. Mindig igyekeztem kikerülni, sokszor elmenekültem otthonról és olyankor a barátaimmal voltam. Így jó emlékeket is szereztem. Persze attól még rossz volt és alig vártam, hogy elváljanak a szüleim, de nem tették meg.
2013. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát nálunk nem ilyen a helyzet de elmondom hogy van.

Szüleim elváltak, és anyumnak új férje van már közel nyolc éve. Apumat kb. egy évben 3szor ha látom , mert egyátalán nem kíváncsi rám, a mostoha apámmal pedig nem értek szót sehogy sem. Annyi az egész hogy köszönünk egymásnak.(Volt olyan hogy az is nehéz volt). Anyukámmal régebben (szerencsére most már nem olyan sűrűn) minden csip-csep ügyön összevesztünk, és akkor mostoha apám adott neki tanácsot hogy például ne engedjen el a hétvégén otthonról. Magyarul uszította ellenem. Anyu mindig neki ad igazat. Kivéve egyszer, az volt a legelső és szerintem legutolsó alkalom hogy megkérdezte hogy én hogy gondolom, nekem volt e igazam. Egyszer volt egy időszakom tavaly nyár elején hogy nagyon gondolkoztam, hogy itt hagyok mindent és mindenkit és elköltözök itthonról nagymamámhoz, na akkor anyu iszonyatosan kiakadt és megmondta ha elköltözök ide többé vissza nem költözök. Sokszor volt úgy hogy este sírva aludtam el, és volt hogy nagyon sokáig rossz kedvem volt. Anyu tisztában van vele hogy nem jövünk ki, de azt mondta hogy nem fog közülünk választani mert szerelmes belé(???) és én úgyis elfogok majd költözni. Teljesen biztos vagyok benne ha betöltöm a tizennyolcat elköltözök itthonról. 14L

2013. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem ugyan ez csak az anyám ilyen, egésznap csak ordibál egyetlen búvóhelyem az a zen <3 Imádom a zenét ha az nem lenne akk én már megástam volna a siromat próbáld ki te is
2013. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

3-as válaszoló vagyok és a 2-esnek küldöm, ne akard hogy elválljanak, én is ezt akartam erre megtörtént...

és kivel maradok együtt 5 évig? persze jogy az anyámmal aki folyton kiabál velem és csak az ő kicsi fiaival foglalkozik....

2013. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1-esnek küldtem sry elnéztem xd
2013. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!