Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadott hogy egy...

Mennyire elfogadott hogy egy 20 éves csinos lány egy 70 éves vezérigazgatóval "tölt el időt" a jó állásért és a családja támogatja ebben?

Figyelt kérdés
Valós történet. A lánynak barátja is van és ő is tud az egészről.
2013. ápr. 4. 19:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%

Én pont azért nem futottam be karriert mert az7 egyik docenssel nem d-gtam, el is hagytam a pályát. Most többet keresek mint úgy kerestem volna, de sokkal többet dolgozom. Nem érte volna d-ni egy vén p csel.

A csajt konzumnőnek hívják, volt olyan a közelemben osztályáts aki valószínűleg az volt, persze nem az én haverom volt a kis rbnc.

2013. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ebben a történetben a korkülönbség csak másodlagos, az elsődleges, hogy a csaj egy nagy kurv@!
2013. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
17%

Hol a probléma?

Szerintem mindenki tud a környezetében olyan nőt,

aki dug valakivel a munkahelyén.

2013. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz. De már megszoktam, hogy az ilyenek miatt néznek minden nőt qurvának.
2013. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 WsAkosWs válasza:
Az egy dolog hogy ez prostitúció,de úristen egy 20 éveshez képest a vezérigazgató ősrégi.
2013. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért teszed fel a kérdést, ha tudod a választ?


Simán a dédfater lehetne a papesz; amúgy szerintem sok mindenre már nem képes már az öreg.

A Viagrát is csak azért veszi be, hogy le ne guruljon az ágyról, mikor alszik.

2013. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%
Elég szánalmasak mindketten.
2013. ápr. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mindkettő megéri a pénzét, és a lány pasija is.
2013. dec. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A docenses válaszoló helyében én színleg bele mentem volna a dologba és a sex közben valami olyat tettem volna, amitől egy életre elmegy a kedve a docinak a visszaéléstől (pl. levágtam volna a farkát) (pedig ffi vagyok). Kevés annál vérlázítóbb dolgot tudok elképzelni, mint az ilyen sexuális visszaélések. Sajnos, sokan, sok helyen kerülnek ilyen dilemmába: Dugjak, vagy elkaszálnak. "tökös" csajok kellenének, akik megmutatnák, "hol lakik az úristen" (egy ateista)
2014. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!