Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan buktassam le a ferjem?

Hogyan buktassam le a ferjem?

Figyelt kérdés
Nem ez az elso,hogy gyanus,noi dolgokat talalok a lakasban.O viszont tagad.Az a tipus,aki elete vegeig kepes lenne a szemembe hazudni es tagadni a dolgot.Szoval tudom,hogy megcsal,de nem tudom bebizonyitani.Otletek?
2013. ápr. 5. 12:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha mindenáron bizonyítékot akarsz, gondolom a saját magad "megnyugatatása" miatt, és azért, hogy a képébe vágd, akkor én a helyedben fognám a gyereket, és megint lelépnék a szülőkhöz 1 hétre, de előtte beszereznék vezeték nélküli kamerát, és showtime! Máshogyan nem igazán tudod lebuktatni.
2013. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%

majd azert az uj holgy cimet kerd el el tudd neki kuldeni a receptet a nemi bajra amit a draga urad osszeszed a kalandjaibol.

Nagyon vigyazz mert sok uj betegseg kering az eu ben sulyos nemi uton terjednek.

2013. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
SZerintem nem kell bizonyítani. Ha a társadból kinézed, hogy életed végéig képes lenne a szemedbe hazudni, akkor nincs mit tenni, ez tönkrement. Teljesen mindegy, hogy rábizonyítod-e közvetlenül vagy sem. Teljesen felesleges ezen agyalni, a jövőre koncentrálnék, a férjemnek meg a pakolásra kellene figyelnie.
2013. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
hát én is azt akartam javasolni, hogy ha annyira biztos vagy benne, hogy megcsal és még a szemedbe is hazudik, akkor minek a bizonyíték? válj el és kész!
2013. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%
Itt van mar a pontozozseni... Mi van? Anyad nem er ra, hogy innen varsz ki.elegulest? :))))
2013. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Missi_Key ***** válasza:
és mivel magyarázza a gyanús női dolgokat?..mert sztem már ez lebukás de mindegy.
2013. ápr. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nem a férj vagyok, hanem egy anyuka akit egy évig csalt a párja és mégis visszahódította. És megérte. Igaz naponta eszembe jut és legszívesebben a hátába állítanám a fejszét,hogy szakadjon meg mert egy szemét rohadt állat! De nem mert szeretem és ő is szeret engem! Hiszen én vagyok mellette nem más. Ha annyira amaz a cafat kellett volna neki. Nem hozzám jött volna haza... A másik meg lehet hiányzik neki valami a kapcsolatból... próbálgasd... Hidd el előbb utóbb te NYERSZ... De csak ha elég kitartó vagy!
2013. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Marmint a ferjed hataba allitanad a fejszet???

Gratulalok, biztos megerte, egy eleten at "retteghetsz", h mikor kacsintgat felre megint...

2013. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Igen is megérte! Mert nagyon szeretem! Ezt természetesen képletesen gondoltam... Csak, hogy ekkora düh fog el... De eleinte sokkal rosszabb volt... enyhül...
2013. ápr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!