Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom tönkretette a laptopom...

Anyósom tönkretette a laptopomat és a férjem nem mellém áll! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A multkor leöntötte vizzel...vagyis azt vettük észre hogy folyik belőle a víz...akkor nem szoltunk neki mert hátha bevallja..ma meg a szemem láttára boritotta rá a vizet.természetesen a billentyűzete tönkrement!Mondtam a páromnak beszéljen vele mondja meg neki hogy vegyen másikat...azt mondta ha olyan nagy a szám mondjam meg neki én!Megmondanám de abból veszekedés lenne!Ahhoz meg 25 hetes terhesen nincs kedvem!Szerintetek mit kellene tennem?
2013. ápr. 5. 11:09
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
46%
Ne haragudj, de mi ez? Óvoda? Anyósomat elküldeném haza, ha csak rongálni tud, és 25 hetesen is elküldöm a p*csába, ha nem tud viselkedni, nekem ehhez nem kell a férjem! Ha nincs benned elég tartás, hogy ilyen szánalmas viselkedést lekezelj, akkor meg öntse csak le a cuccaidat! Alsó tagozat ... nevetséges!
2013. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
90%

Én nem vártam volna meg a férjem,úgy kiosztom...


(bár nem is hagyom egyedül a lakásban)

2013. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Hát a gáz az hogy együtt lakunk...Felhívtam a férjem mert olyan ideges lettem...
2013. ápr. 5. 11:15
 4/45 anonim ***** válasza:
37%

És együtt is fogtok lakni?

Ha igen, akkor jó sok kárt fog csinálni a mama és a gyerek együtt.

Vegyél táblagépet 20 eft és mindig rakd el.

2013. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
55%
Hát nem vagyunk egyformák. Ha anyósom (vagy bárki más) véletlenül tönkretenné valamimet, akkor szó nélkül vennék egy másikat. Azt el sem tudom képzelni, hogy szándékosan csináljon ilyet.
2013. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
70%

Attól, hogy terhes vagy, még van szád. Miért csinálta?

Mert normális ember ilyet nem tesz.

Kérdezd meg tőle. Fejét is leordítanám annak, aki szándékosan rongálja a dolgaimat. A véletlen baleset, az más. De itt nem erről van szó. Védd már meg magad!

Terhesség nem kifogás, hiszen ha magadban örlődsz, az sem jobb, sőt rosszabb.

2013. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 jackson666 ***** válasza:
77%
kérdezd meg hogy miért keleltt leönteni vizzel és mond meg neki hogy nem 5 ft volt és szeretnél egy másikat egy ujat és hogy fizesse ki.itt csak te éehetsz a felháborodott senki más ne halgass a férjedre .
2013. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
61%

Mostanában mindenre jó kifogás az, hogy valaki terhes?


Beszélj anyósoddal, ha meg veszekszik küld haza/menj haza. Nem is értem, ha egyszer leöntötte a laptopot, miért nem pakoltad el mikor átment.

Ha nagyon félsz a veszekedéstől, beszéljetek 3asban.

2013. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem semmi nincs abban, ha megmondod neki, hogy óvatosabb legyen a te cuccaiddal, a laptopra pedig szükséged van, fizesse ki a javítást vagy egy új gép árát.

Nem követeket küldeni, mint a dedóban.

Miért lenne már veszekedés, ha te szólsz neki? Ha a gyerekvállaláshoz elég felnőtt vagy, akkor talán egy kérést is el tudsz intézni egyedül.

2013. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
13%
Anyósod olyan mint egy rossz gyerek!
2013. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!