Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kegyetlen dolog ignorál...

Nagyon kegyetlen dolog ignorálni a párom hisztijeit?

Figyelt kérdés

Kérek tőle valami teljesen evidens dolgot, ami az ő feladata lenne, de kb úgy kezeli, mintha szívességet tenne ezzel nekem. pl vigye ki a tálcát, pakolja el a tiszta ruháit és hasonlók. vagy a tegnapi eset, mikor kérdezte, h milyen kaja van, csak 1 bizonyos étel volt otthon, és nem hogy örült volna, h főztem, inkább kifogást keresett, h miért nem felel meg az elvárásainak.


ilyenkor nagyon muris kis hisztit tud lecsapni pasi létére, de én ezt nem veszem fel, hanem rákontrázok és kvázi kinevetem. számomra ez nem bosszantó momentum, inkább kihívás. persze puffog, de nem az alkalmazottja vagyok, hanem a párja.


igen, tény, hogy az édesanyjának kellett volna anno megnevelnie, és más hibája nincs is a szememben; mindössze ez.


eddig igazából nem látom a fejlődést, bár kitartó vagyok :)


szerintetek szemétség, amit csinálok?


2013. ápr. 6. 00:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem. Mi mást tehetnél? Veszekedhetnél, besértődhetnél, bőghetnél... szerintem ez még a legjobb reakció. Ha a párod ennyi stresszt okoz magának, az az ő dolga.
2013. ápr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%

szerintem nem, sőt.


én már tombolnék..

2013. ápr. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
24%

Kinevetni hát annyira nem kedves dolog... :(

Ő részről az hogy állandóan neked kell szólnod, hogy csinálja meg ezt vagy azt, hát momentán azt tudom mondani, hogy vagy fogadd el és keress benne pozitívumot, hogy pl így van hasznod fontos, hogy ott vagy nélküled nem tudná mit kell tennie :P vagy hagyd el.. Megváltoztatni nem javallott senkit sem hisz, akkor már nem lesz ugyan az akit megszerettél :( Neked sem esik jól gondolom, ha valaki nyaggat, hogy jaj ebben jó lenne ha megváltoznál...

Az meg, hogy neki nem jó az az egy kaja, amit te fáradságosan elkészítettél. így járás.. Ha neki az nem jó akkor előtte talán szóljon , hogy mihez lenne kedve..Főzze meg ő magának vagy keressen több pénzt, vegyen fel egy szakácsot és azt ehet amit akar.. :P

2013. ápr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

köszi :)

sztem ez nem megváltoztatás. az az lenne, ha pl minden nap inna, és én folyton nyúznám, h tegye le a piát. vagy ha szeretne ejtőernyőzni és megtiltanám neki.

itt inkább arról van szó, h jöjjön már rá végre, h evidens dolgokat kéne megtennie, de az energiát inkább nyekergésre pazarolja a cselekvés helyett.


kicsit talán hasonlít a dolog a gyerekneveléshez. ott sem megváltoztatod a gyereket, hanem kialakítasz benne helyes szokásokat.

2013. ápr. 6. 00:46
 5/30 anonim ***** válasza:
54%

Aham értem hát akkor azt hiszem marad a kitartó következetesség! Mint a gyerek nevelésben! Ha hisztizik is tarts ki amellett, hogy ő csinálja meg. véletlenül se engedj a hisztinek. Sok kitartást párodhoz! :D

Azért kíváncsi lettem most, hogy áll neki hisztizni? :P

Mókás jelenet lehet :)

2013. ápr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
6%
Maholnap kapni is fogsz...
2013. ápr. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
17%

Ez téged is minősít, h ilyen szerencsétlen a barátod.

Ha neked van kedved nevessük ki egymást játszani, hát legyen;)

2013. ápr. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
55%

Egy pasi ne hisztizzen már semmilyen körülmények között,ez tényleg nevetséges!

Nem szemétség.

2013. ápr. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
50%

Nem kegyetlen, de én biztos nem állnék szóba egy ilyen bohóccal.

Nem férfi a barátod!

2013. ápr. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

mesélek szívesen :) talán fura, de engem néha még szórakoztat is. :) hozzáállás kérdése az egész.


pl: légyszi tedd el a ruháidat!

ő: fa**om, h nem bírod eltenni, miért pont most jut eszedbe? késő este van, stb stb.

én: neked is ugyanannyi eltenni mint nekem. kimostam, kiteregettem, a színpad a tiéd :)


vagy: jaaaaj, csak üres lencsefőzelék van?

én: mit vártál? 5 fogásos éttermi menüt? bocsi, nekem is van olyan, h munkaidő, nem érek rá egész nap neked kotyvasztani. ha nem tetszik, akkor irány a netpincér :P


netán: jaaaaj, nemá, kimostad az ágyneműt, tök késő van, most még bajlódjak ezzel is, h felhúzzam?

(hozzáteszem 2 hangyapitsányi párnáról van szó, mivel báránybundás a takaró, nem teszünk rá huzatot. )

igen, borzalmas, micsoda terheket kell a válladra venned ezen a kései órán, a szívem szakad érted :P


tiszta kabaré az élet nálunk :) ha a gyereknevelés is ilyen muris lesz, szülök egy focicsapatnyit :)


a taktikám az, h nem hagyom a fejemre nőni az uraságot. otthon el volt kapatva rendesen anyuci egyetlen szeme fénye, itt más játékszabályok vannak.

szeretem, mindennél jobban, asszem ő is, mert inkább a megszoksz-ot választja a megszöksz helyett :)

2013. ápr. 6. 01:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!