Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendőha apuka ennyire...

Mi a teendőha apuka ennyire korrekt?

Figyelt kérdés
mit lehet tenni ha apuka bére sokkal magasabb a valoságban mint papiron.de igazi jo apuka lévén gyermektartást természetesen a kis összeg után akar fizetni?félreértés ne essék nem lehuzásrol lenne szó hanem egyszerűen egy méltányos összegről ami tulajdonképpen abszolut járna.

2013. ápr. 7. 11:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
76%

"Ja, és megnézem, hogy heti három különórára járatod a gyereket..."

Miért ne járathatná?


Napról napra egyre jobban megdöbbenek azon, hogy hová süllyed az oldal színvonala.

Kiír valaki egy normál kérdést, s sokan idejárnak levezetni a feszültségüket, a kérdezőn töltik ki, amit nem tudnak megoldani.


Emberek, egy kicsit több jó indulat!:)

2013. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, nem reális. Továbbá arra a kérdésre, hogy mennyit akar adni az apuka még mindig nem válaszoltál...
2013. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
85%
Most miért a kérdezőt kell bántani, leIrta, hogy apuka jót röhög a markában, hogy a bejelentése alapján jóval kevesebbet kell fizetnie, legalább annyi gerinc lenne benne, hogy ezen kIvül beszállna a ruhába stb.Nekem is van ilyen ismerősöm, havi 300-at keress, ő úgy gondolja elég csak 10 ezret fizetnie, nincs bejelentve, kitalálta, hogy havat lapátol télen, amikor kimentek környezettanulmányra hozzá, alig tudta a plazma tv-t és egyebeket a pincébe cipelni.
2013. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó erre meg azt tudom mondani, hogy ilyen esetben az anyukát is baromira megbüntetném. Mert amíg együtt éltek nem zavarta az adócsalás, amikor meg nem részesül benne, akkor meg felháborodik rajta.
2013. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
32%
Az anya nem foglalkozik az adócsalással, előtte is dolgozott, most is, apuka soha nem támogatta.
2013. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak akik értelmes és joindulatú választ küldtek.tobábbá a sok okos sértegetőnek hogy további szép napot:)egyébként apuka 350 et keres 24 akar fizetni.reális?
2013. ápr. 7. 15:41
 27/32 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Én nem védeni akarom az apukát,de érdekes,hogy amikor az apuka keveset keres akkor nem szeretné senki csökkenteni a gyerektartást,mondván,hogy "szegény miből fog megélni"

Mondjuk,ha tényleg "ilyen sokat" keres,akkor kérj tőle plusz dolgokat a gyereknek (ruha,cipő,játék..stb)vagy fizesse a külön órákat.Ezt nektek kettőtöknek kell megbeszélnetek.

2013. ápr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
14%

Én azt nem értem ,hogy az elvált anyukák mindig három-négy különórára is járatnák a gyereküket, amit az egyben maradt családok (tehát egy-két fizu) sem engedhetnek meg maguknak (és felesleges is, pszichológiai tanulmány, hogy a túlfoglalkoztatás káros).


Én sem fizetnék többet. Elváltam, kész ennyi. Kis pénzt a gyereknek és jó napot. Biztosan okkal váltatok el.

2013. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
természetesen okkal .2ember hibája.kettő?vili? a gyerek is kettőé vili? gratulálok ha sajnálod a saját gyerekedtől a különórát.én pedig az ilyen alakoktol a levegőt kész ennyi
2013. ápr. 7. 16:53
 30/32 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező te meg nem hiszel a közös felügyeletben így a saját gyerekedet az apjától fosztod meg. Hát inkább egyel kevesebb külön óra mint egyel kevesebb apa nélküli nap.
2013. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!