Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendőha apuka ennyire...

Mi a teendőha apuka ennyire korrekt?

Figyelt kérdés
mit lehet tenni ha apuka bére sokkal magasabb a valoságban mint papiron.de igazi jo apuka lévén gyermektartást természetesen a kis összeg után akar fizetni?félreértés ne essék nem lehuzásrol lenne szó hanem egyszerűen egy méltányos összegről ami tulajdonképpen abszolut járna.

2013. ápr. 7. 11:38
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
84%
a közös felügyelet arról szól,hogy gyakorlatilag ugyan annyi jogotok van a gyerekhez és ilyenkor nem jár gyerektartás.Te sorold itt a kiadásaid, de azok a kiadások ugyan megvannak az apának is...Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok,de megmondtam kerekperec,hogy nem vagyok hajlandó asszonytartást fizetni és nem a gyerektől sajnálom!A gyereknek én megveszem ami kell amikor nálam van.Minek fizessek amikor ugyan annyit van nálam mint nála és ö még fel veszik a családit is??nonszesz!!
2013. ápr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
93%
Igen ez számomra is feltűnt,hogy az elvált anyukák 3-4 féle különórára járatják a gyereket,közben sírnak a pénz miatt. És mikor láthatás van akkor a gyerek vagy nem tud menni az apához, vagy csak kevesebbet tud ott lenni,mert különóra van, vagy a különóra miatt még tanulni kell. Szóval az apák azért fizessék a több gyerektartást a különórák miatt,hogy még kevesebbet lehessenek a gyerekkel? Anyukák olyan rendesek és mindez a gyerek érdekeit szolgálja szerintük.
2013. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!