Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm sokat vár a párjától,...

Barátnőm sokat vár a párjától, vagy igaza van? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Barátnőm összejött egy gyerekes férfival. A kislánya 6 éves, igazából annyit van vele amennyit akar. Minden második hétvége fix, plusz heti 2-3 éjszakát ott alszik és az apja viszi oviba. Ezek természetesen előre megbeszélt dolgok, tehát ha van már programjuk és nem életbevágóan fontos, akkor megbeszélik az anyukával hogy előtte nap/másnap megy a gyerek.


Most összeköltöztek, és ez sok a barátnőmnek. Ráadásul a férfi költ is a gyerekre, a gyt-n felül (nem tudom, mennyit vagy mennyi a gyt).


Lehet, hogy gonosz vagyok, de legszívesebben azt mondanám a barátnőmnek hogy vagy így kell neki a pasi, vagy sehogy. Eddig is tudta, hogy mi a helyzet, nem fair hogy most elvárja hogy csak 2 hetente legyenek együtt.

Eddig nem mondtam véleményt, de most ő kért tanácsot.


Ti mit gondoltok?


2013. ápr. 7. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Hát, ha a pasi előre elmondta h van gyereke, tartja vele a kapcsolatot, tehát nem árult zsákbamacskát, akkor sokat vár a barátnőd. Vagy így fogadja el vagy sehogy. Biztos van olyan helyzet amikor idegesítő, hogy nincsenek kettesben, de vállalta...
2013. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Legyél vele őszinte!!!

Szerintem is igazad van, vagy így fogadja el vagy viszlát.

Elég szemétség a csajtól, hogy elvárja hogy a gyermekkel ne találkozzon a párja... ha gyereke lenne neki is átérezné, de így nem, szóval meg értem ezt is..

Attól függetlenül őszintén mond meg neki, amit gondolsz, mert neked van igazad.

2013. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
a gyerek mindig első lesz, szerencsés a pasi, hogy bármennyit láthatja a gyerekét, ezt el kell fogadnia a barátnőjének, hogy kapott egy gyereket is
2013. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

A csaj idióta. Tudta, vállalta. Szokja meg!


Én örülnék, ha ilyen lenne a párom, mert ha oda kerül a sor, hogy közös gyerekünk lesz, akkor azzal is így fog bánni. Sokmindent le lehet szűrni abból, hogy a pasi hogy viszonyul az exhez, a már meglévő gyerekhez.

2013. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Igy van, vagy kell a pasi a gyerekkel egyutt, vagy nem. De jobb lenne, ha nem kellene, mert a baratnod nem egy normalis gondolkodasu no.....
2013. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Legyél vele őszinte! Teljesen igazad van. Ha én a pasi helyében lennék, és választás elé állítanának, akkor páros lábban rúgnám ki..


"Ráadásul a férfi költ a gyerekre?!" Igen, egy normális szülő-gyerek kapcsolatban a szülő nem csak a kötelezőt fizeti... Szerencsés a gyerek, hogy ilyen apja van.

Nehogy már a barátnőd megtagadja a pénzt meg a láthatást...


Jobb lenne annak a pasinak a barátnőd nélkül..

2013. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na úgy nézem meglátogatta valaki ezt a kérdést, aki hasonló helyzetben van, mint a fentebb említett barátnő. :)
2013. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem próbálj beszélni arról, hogy milyen volt a bnődnek, mikor 6 éves volt. Hozzá hogy állt az apukája, mennyit foglalkozott vele. Hátha akkor ráébred, hogy egy gyereknek igenis fontos az apukája.
2013. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd rátalált egy pasira, aki IGAZI APUKAKÉNT viselkedik a gyerekével.

Semmi köze nincsen hozzá, hogy mennyit költ a gyerekére az apja!


Avagy már ő szeretné kezelni és beosztani a pasi pénzét?!

Remélem, hamar feleszmél a pasi és lapátra teszi a barátnődet!!!

2013. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

már bocs, de a barátnőd nem érzi irtó arcátlannak magát, amikor bele akar szólni ebbe az apa-gyerek kapcsolatba? mikor manapság olyan kevés felelős, gondoskodó ELVÁLT apukát lehet látni...


kicsit rendet kéne tenni a barátnőd fejében: a gyereke örökre az övé marad, rá van utalva, tőle (is) függ az élete, az érzelmi és értelmi fejlődése. a barátnőcske meg lehet, h másnap már lapáton van.


nagyapámnak volt erre egy briliáns mondása: amilyet szakajtottál, olyat szagolsz.

2013. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!