Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm sokat vár a párjától,...

Barátnőm sokat vár a párjától, vagy igaza van? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Barátnőm összejött egy gyerekes férfival. A kislánya 6 éves, igazából annyit van vele amennyit akar. Minden második hétvége fix, plusz heti 2-3 éjszakát ott alszik és az apja viszi oviba. Ezek természetesen előre megbeszélt dolgok, tehát ha van már programjuk és nem életbevágóan fontos, akkor megbeszélik az anyukával hogy előtte nap/másnap megy a gyerek.


Most összeköltöztek, és ez sok a barátnőmnek. Ráadásul a férfi költ is a gyerekre, a gyt-n felül (nem tudom, mennyit vagy mennyi a gyt).


Lehet, hogy gonosz vagyok, de legszívesebben azt mondanám a barátnőmnek hogy vagy így kell neki a pasi, vagy sehogy. Eddig is tudta, hogy mi a helyzet, nem fair hogy most elvárja hogy csak 2 hetente legyenek együtt.

Eddig nem mondtam véleményt, de most ő kért tanácsot.


Ti mit gondoltok?


2013. ápr. 7. 12:37
1 2
 11/11 Bence_ ***** válasza:

Szeresse, becsülje azt a pasit aki foglalkozik az utódaival.

Barátnő irigy. Ami némi tapasztalatlanságból (butaság) fakad.

2013. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!