Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem bírják...

Miért van az, hogy nem bírják felfogni, hogy ezzel bántanak?

Figyelt kérdés

Az édesanyám, a nővérem és most már a vőlegénye is azzal jönnek, hogy az utóbbi időben egyre többet híztam. Nem vagyok jó tanuló, rossz gyerek vagyok. Nos, amit tudni kell rólam: 160cm vagyok és 58kg, 4,3 volt félévkor az átlagom.


Egyre többször és többször vágják ezeket a fejemhez. A barátom azt mondja, úgy vagyok tökéletes, ahogy vagyok. Eddig oké, de mikor hazajövök hétvégén (mivel kolis vagyok) újra csak a bántások érnek. Egyre kevesebbet eszek, és hajnal egyig fent szoktam lenni, mert általában tanulok.. Nem tudom, mi tévő legyek?



2013. ápr. 7. 13:22
 1/7 Argloss ***** válasza:
100%

Mozogj többet és ne éjjel egyél.

Minél idősebb vagy annál több elvárás lesz veled szemben, szóval próbáld meg figyelmen kívül hagyni, vagy ha tényleg jogosnak érzed, akkor javítani a dolgon.

2013. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt újonnan csinálják, vagy korábban is voltak ilyen piszkálódások?
2013. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bevallom valamilyen szinten tényleg igazuk van, mert nyáron 53 kg voltam, mostmeg már majdnem 60... és én se vagyok magammal megelégedve, de az a baj, hogy most még ilyen rossz időben futni se tudok menni, pedig már annyira szeretnék. Általánosban meg kitűnő voltam, és azóta romlott az átlagom. Szóval mióta második vagyok a gimiben, egyre többször és többször felhozzák a dolgot..
2013. ápr. 7. 13:32
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne menj haza hétvégén se. Az én családom is ilyen és ha kolis lennék, ezt tenném. Csak enni, meg kajáért mennék haza, utána ágyő.
2013. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És most komolyan, szerinted hova menjek?! Nem tehetem meg, hogy ne jöjjek haza... Szeretem anyáékat, ezeket a dolgokat leszámítva.
2013. ápr. 7. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

ha nem vagy megelégedve magaddal, tegyél ellene. nemsoká ugyis megjön a joidö, addig meg koliban tornázz vmit.

Az legtöbb ember ha bántják még többet zabál és csak siránkozik. jol teszed h kevesebbet eszel.Amugy egyél sokszor keveset. nekem bejött.Igy semmiröl sem kell lemondanom és fogytam is.

8kilot adtam igy le. többhöz már mozgás is kell.

de stagnál a sulyom igy h nem mozgok még annyit mert szar az idö,de amint jo idö lesz megyek zumbázni:)


egyébként meg tényleg peregjen le.Mutasd azt hogy sugárzol és boldog vagy(tudom h gáz a suli meg a tanulás) de azok az emberek szoktak másokkal törödni akiknek kell vmi ami elvonja a saját bajaikrol a figyelmet.

Inkább másnál piszkálodnak minthogy észrevegyék velük mekkora gáz van. Ebbe is gondolj bele és mindjárt jobb kedved van h csak takargatják a problémáikat. te meg mutasd a boldogságot,vagy bosszubol falj be elöttük kétpofára vmi jo tejszinhabos cumot és vigyorogva vonulj el.

2013. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha kritizálnak érvelj azzal, hogy te még ilyen ducin is szerethető vagy hiszen lám, van pasid, vannak barátaid.

én egészséges súlyú vagyok, mégsincs egyik sem.

Mondd hogy változtassanak magukon ők, amint abbahagyják, hogy rajtad köszörüljék a nyelvüket, úgy te is lefogysz.

de csak akkor, ha nem kapsz több negatív beszólást!

2013. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!