Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eltitkolni a...

Hogyan tudnám eltitkolni a családom elől, hogy otthagytam az egyetemet?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 19:01
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nem akarok visszamenni, feleslegesnek érzem, hogy elvégezzem, holott nem ezzel fogok foglalkozni
2013. ápr. 9. 11:01
 22/29 anonim ***** válasza:
30%
Én is feleslegesnek éreztem az általános és középiskolát, mégsem hagytam ott, és nem a tankötelezettség miatt nem. Szerintem, ha az ember belekezd valamibe, akkor azt vigye is végig!
2013. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
De ha közben folyamatosan szenvedsz amiatt, hogy utálod ezt az egészet, sosincs benne sikerélményed, untat az egész? Mi értelme akkor egy szak elvégzésének, főleg úgy, hogy mivel taszít, nem tudok rá kellőképpen koncentrálni
2013. ápr. 9. 18:23
 24/29 anonim ***** válasza:
"Programozd" át egy kicsit az agyadat, találd meg azokat a dolgokat a szakban, amik mégis érdekelnek egy kicsit. Biztos van ilyen, ha jobban belegondolsz. De ha ennyire nem érdekel, miért pont erre jelentkeztél? Amúgy milyen szakra jársz és hova? Most már nagyon érdekel.:)
2013. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Gimnázium utolsó két évében különórákra jártam, faktokra, készültem a két emelt érettségire, hogy meglegyenek a pluszpontok és biztosan bekerüljek a szakomra. Aztán amikor szembesültem azzal, milyen is valójában, rájöttem, nem ezt akarom csinálni, régen még érdekelt is, de aztán ahogy múltak a félévek, már csak szenvedtem miatta. Másodéves pszichológia szakos vagyok
2013. ápr. 9. 23:26
 26/29 A kérdező kommentje:
Vagyis voltam :)
2013. ápr. 9. 23:27
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán pszichológia alappal nem sok mindent lehet kezdeni sajnos.:( Utána még el kellene menni MA-ra, aztán még feljebb, hogy legyen valami haszna. Belátom, igazad van, tényleg keress mást.:D
2013. ápr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szerintem légy őszinte. Ha belegondolsz, akkor úgy is ki fog derülni előbb vagy utóbb minden és akkor rosszabb lesz. Én a helyedben azt csinálnám, hogy leülök velük és mondom, hogy amikor elkezdtél az adott szakra járni még szeretted, de idő közben rájöttél, hogy nem ezt akarod csinálni, ezért otthagytad. Hidd, el ha nem titkolózol, hanem érett fejjel leülsz és megbeszélitek az sokkal többet ér!!!
2013. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Nem tudod eltitkolni, mert a NAV majd megkeres, hogy nem fizetted magad után a TB-t. Mivel nincs hallgatói jogviszonyod és nem is dolgozol a társadalombiztosításod rendezetlen. Ezt akkor is kötelező fizetni ha van pénzed, ha nincs.
2013. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!