Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon idegesítő! Titeket...

Ez nagyon idegesítő! Titeket nem zavarna?

Figyelt kérdés
Az anyámmal nem vagyok túl jóba már egy jó ideje.Egész nap itthon van,nem dolgozik sőt,semmit nem csinál pedig apa azért mondta neki hogy maradjon itthon hogy legyen ebéd,rend stb..Ehhez képest amikor hazajövök se ebéd,üres a hűtő általában ha kérek tőle kajára pénzt még egy ezrest is sajnál-nem ad.Apa meg mondta nekem hogy ha megjön a jogosítványom akkor az egyik ismerősének az autóját megkapom.Na ezt ma el is hozta egy gyönyörű fekete seat.Na de nem oda adta anyámnak?!Én meg megkapom anyámnak a piros autóját amit szét cs*eszett,abba hordja a kutyát,tiszta hányásos meg nyálas az autó,össze van kajálva,minden el van benne romolva stb..Hát én úgy kiakadtam hogy egész nap itthon ül semmit nem csinál és akkor még ő kapja meg a kocsit.Ez hogy van!?
2013. ápr. 8. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért, t pontosan mit is csináltál eddig az életedben? Gondolom anyád ezért mar dolgozott eleget, ha most nincs is munkája.
2013. ápr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez biztos nagyon rosszul esett neked, de egy valamit ne felejts el, ő az anyád, és nem az ellenfeled akivel küzdened kell apukád kegyeiért, üljetek le hárman, és beszéljétek meg a dolgokat, mond el hogy téged mi bánt, biztosan megfognak hallgatni. Ha meg így sem változik semmi, akkor jogosan haragudhatsz!;)
2013. ápr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyád henyél, de te biztosan hülyére dolgozod magad, igaz? Ó, ó, majd egy kicsit sajnálni foglak. Amúgy meg, takarítsd ki a kis pirost, és annyi. Netán leesne a gyűrű az ujjadról, ha az ingyen kapott verdát neked kéne kiganéznod?
2013. ápr. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudlak sajnálni. Nehogy már Anyud legyen a hibás! Nyilván kidolgozta magát az életében. Egy autó miatt vagy így felháborodva? Húzzál el dolgozni,és lesz neked is! Idióta.
2013. ápr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak aztán nehogy az legyen veled is mint velem:D

Diákmeló miatt zsebpénzből megcsináltam jogsit.Apu kitalálta,hogy az egyik autónk ezentúl az enyém.Sose vezettem azt az autót,mert tök jó a buszmenetrend,mégis onnantól diakmelóból nekem kellett volna fenntartani:D

2013. ápr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hàny éves vagy? Annyibòl megértelek, hogy a hàziasszony dolga mosni, fôzni, takaritani! Viszont ezt a kocsi dolgot furcsállom, sokan örülnênk egy ingyen verdànak!:) ne lêgy fukar! Aki a kicsit nem becsüli!:)
2013. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!