Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan duzzog? Túlreagálom?

Jogosan duzzog? Túlreagálom?

Figyelt kérdés
Párom duzzog, mert mostanában csak hetente egyszer vagyunk együtt az ágyban. Feszült, kimerült vagyok egy hónap múlva vizsgázom, és ha elbukom, az óriási baj, 70.000 Ft a pótvizsga. Későig tanulok, napközben suli, vagy gyakorlat, ami elég durva, ellátom a háztartást, és bár kértem már többször is, nem segít szinte semmit. Miért nem megértőbb kicsit? Mikor mondtam, hogy ne haragudjon, de hulla vagyok, megsértődött. Mikor ő túlórázott, ugyanez volt, csak fordítva, és mikor ezt említettem, azt mondta, az más...
2013. ápr. 9. 22:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Ilyenek a férfiak. Haszálják a nőket, és ezt szerelemnek nevezik. Tisztelet a kivételnek. Viszont az ő biológiai működésük más mint a nőké, nagyobb a "kívánság" náluk. Lehet, hogy keresnek egy "pótmamát" arra az időre átmenetileg... Nem tudom, ez jó lenne -e szerinted.
2013. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Azon körülményeket tekintve,amiket leírtál,szerintem nem reagálod túl.Érthető,hogy feszült vagy,nem tudsz felszabadulni és nagy szükséged van a pihenésre.
2013. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

mond meg neki hogy figyelj drágám és szépen fel sorolod ezeket a feladatokat (tanulás háztartás suli, esti tanulás, és szex) - a legjobb ha leirod őet egy papirra listán


elmondod neki hogy jelenleg a tanulás a legfontosabb, azt nem hagyhatod el. fogod és kihuzod őket: majd mondod tovább:


marad a szex és a háztartás. mivel a háztartásba nem vagy hajlandó megcsinálni így azt is nekem elvégezni, nem hagyhatom el (kihuzod a listáról és folytatod)


maradt a szex, amire már végkép nincs időm így azt magadnak kell megoldani. vagy segitenk benne, de akkor neked is kell segiteni a háztartásban.

2013. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

A heti egy tényleg kevés. A szeretkezés ellazít, megnyugtat, boldoggá tesz.

Miért nem ütemezitek be néha reggelre? Attól még, hogy túlterhelt vagy, a párodra is kell időt fordítanod.

2013. ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Azért igazán lehetne megértőbb hogy neked tanulnod kell vizsgára ami pénzbe kerül ha elbukod és nem kevésbe. Én havonta keresek annyit amennyi lenne a pótvizsgadíj, én akkor meg is mondanám neki hogy neki kuss egy hónapig ezt nem bukhatom el.
2013. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

de mondjuk azt is megtehetné hogy nem duzzog hanem kezdeményez: valld be mennyire jól esne ha megmasszírozná a vállad, hátad, nyakad, ha egy picit több időt szánna az előjátékra...


nálam is volt olyan időszak amikor sírógörcseim voltak az idegtől a melom miatt és a párom nem igazán tudta hogy mit kezdjen vele, de érdekes módon nem duzzogot hanem megoldotta hogy mégiscsak megkívánjam a szexet a végére

2013. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Hogy ti milyen szavakat használtok?! Én szeretkezni szoktam a párommal. Nem értem ezt a férfigyűlöletet, ami belőletek árad.

A szeretkezés a párkapcsolat része. Én bármennyire is fáradt vagyok, kívánom a párom.

Inkább hanyagold kicsit a háztartást, és törődj a pároddal is egy kicsit. Hónapokig nem lehet arra hivatkozni, hogy fáradt vagy. Vegyetek kifőzdéből kaját vacsorára, és bújjatok össze. Te is jobban fogod érezni magad, és a tanulás is jobban fog menni.

2013. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Oha, pedig ennél csak rosszabb és nehezebb lesz, majd mikor ott lesz 1-2 gyerek, dolgoznod kell mellette napi 6-8 órában és még mindemellett a háztartást is vezetned kell.


A szexre pedig igenis szakítani kell időt ahhoz hogy jól működjön a kapcsolat, mert egy idő után a párod nem duzzogni fog hanem máshol keresi az örömöt.

Arról meg nem is beszélve hogy ellazít, felfrissít és feltölt, tehát tanulás közti szünetekben igazán beleférhet párszor 1-1 alkalom, vagy te 24 órát folyamatosan tanulsz/takarítasz/gyakorlatra jársz?

2013. ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
23:09 szerintem meg a válaszokból az derül ki,hogy minket is túl gyakran kívántak meg,de másfajta kielégítésünk bezzeg kevésbé volt.De azért puszillak:)
2013. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

"Én bármennyire is fáradt vagyok, kívánom a párom."


Nem voltál még igazán fáradt.

2013. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!