Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, mert a családom...

Mit tegyek, mert a családom nem akarja elfogadni, hogy színesbőrü a barátom?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 12:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
65%
azt viszont látom, hogy lepontozott 0ára a sok cigányvédő:) emberek.....
2009. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én lányom lennél, engem csak az érdekelne, hogy tisztességes ember legyen és szeressen téged, ha ezt a feltételt teljesítette onnantól kezdve nem érdekel, hova született (történetesen eddig még nincs rá bizonyíték, hogy megválaszthatnánk a származásunkat).
2009. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
59%
A cigányoknál a rokonság a gáz..
2009. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%

A négereknél meg szerencsére messze vannak a rokonok.

Szép,hogy kitartasz a párod mellett a családod ellenére.

2009. szept. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
61%
nah látom a moderálás jól müxik:)
2009. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt tudod tenni, mint ha a lenszőke kékszemű pasidat nem fogadná el valami miatt a családod. (elvált, mozgássérült, büntetett előéletű, gyógyult narkós...stb) Neked kell eldöntened, hogy mi a fontossági sorrend. Ha a kapcsolatotok komoly, és együtt maradtok, akkor idővel elfogadják majd. Addig a minimálisra kell csökkenteni a lehetséges konfliktusok számát. És rendszeresen hangsúlyozni kell, hogy jó lenne, szeretnél több közös családi programot, de az elutasító magatartásuk miatt nem lehet...
2009. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
91%
Én pont igy jártam anno.Nekem is volt egy néger pasim itt tanult az orvosin,aztán mikor szerettem volna hazavinni,anyám kategorikusan kijelentette,hogy NEM.Indok:Nem akarom hogy a gyerekeiteket az ovodába bántsák,mert falunk laktunk és még a cigányokat sem türik meg.Én pedig azt mondtam nagyon szeretlek benneteket,ti vagytok a családom de ha én vele vagyok boldog akkor nem tehettek semmit.Ám tettek nem mehettünk haza.Elköltöztem és a párommal értem hatalmas boldogságban.Aztán 5 év mulva elmult a szerelem.Most férjnél vagyok,van egy csodás kislányunk,de bennem akkora a harag,hogy a nagyszülei nem is látták csak képeken amit az öcsémnél láttak.Probáltak kapcsolatba lépni velem mikor szültem,de én csak annyit kérdeztem ha fekete lenne akkor is itt lennétek.Azota nem jelentkeztek.Nagyon fáj ami történt de évekig kitagadtak és rengetegszer megalászkodtam,mégsem engedtek.Hát ez az én történetem.Most anyosék a szüleim és nagyon szeretem őket.Remélem te türelmesebb leszel és probálj még többet komunikálni velük.Sok sikert.
2009. szept. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
93%
Az nem probléma,hogy milyen bőrű! De azt számításba kell venni,hogy hol akartok élni? Ha esetleg Afrikában,akkor nagyon meggondolandó a dolog.Ott mások a szokások,a törvények,és ebből már sok magyar nőnek komoly problémái voltak,amikor válásra került a sor.Főleg,ha még gyerek is volt.Lehet,hogy életetek végéig szól a szerelem,dfe gondolni kell arra is,hogy elmúlik idővel! Ezt a pároddal is meg kell beszélned.A szüleid pedig majdcsak beletörődnek. a választásodba.
2009. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mi Angliában élünk ,nekem semmi kifogásom nem lenne ha a fiam egyik nap egy fekete lánnyal jönne haza.itt teljesen természetes,hogy vannak ilyen emberek..otthon van 1 kedves ismerősöm aki szintén elfogadta,hogy a lánya férje bizony fekete.Az apja viszont hevesen tiltakozik,annyira,hogy nem is hajlandó erről beszélni.Ha kérdezik,hogy mi van a lányával,hogy él Angliában,csak annyit mond,hogy sokat dolgozik,és nincs senkije.(pedig férjes asszonyka)nemrég írta az ismerős,hogy boldog mert hamarosan nagymama lesz.A lány apját már most kiveri a víz,és kijelentette,hogy nem is akarja látnia néger gyereket..Sajnos ez ellen nem tud senki semmit tenni,ahogy te sem..Ha a szülők nem fogadják el,hogy a párod fekete,akkor ő lehet a világ legkedvesebb,legjobb emberre akkor sem lesz jó nekik...Egyet tehetsz.Szép csendben kivárod,hogy egyszer valamikor,csak megenyhülnek,és amikor úgy hallják,látják másoktól,hogy ez nem szégyen,sőt teljesen természetes dolog,akkor majd elfogadják ők is..

UI:nekünk van 1 nagyon kedves barátunk Glen aki Goai,és szép nagydarab fekete ember.Megkérdeztem tőle,hogy a néger kifejezés mennyire sértő nekik,mint fekete bőrű ember..Nagyon sértőnek tartják,és tanácsolta is ha lehet ne mondjuk,hogy néger,mert köztük vannak olyanok akik ezt a szót provokációnak tartják,szerinte nem jó ha ilyennel összekerül az ember..

2009. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%

Én is Angliában élek,és sok fekete kollégám van..Mivel ismerem őket,azt kell,hogy mondjam,nem sokban különböznek a cigányoktól! utálnak dolgozni,ha dolgoznak akkor is lomhán,lassan,és ha tehetik csak a legkönnyebb munkát fogják ki maguknak..Az önkormányzatnál tolonganak segélyekért,sőt amit le tudnak akasztani az államtól,azt ők pontosan tudják,hogy hol,és mennyit..Tényleg utálják a "néger"szót,ha mondod akkor te rasszista vagy,és képesek hatalmas vitát csinálni belőle.Ha egy munkahelyre nem veszik fel őket,már jön a szokásos szöveg."azért nem kellek mert fekete vagyok?"Ezért szinte kötelezően felvesznek szinte mindenhová minimum 1 feketét,még akkor is ha értéktelen munkaerő..Ismerik a jogaikat,és úgy tesznek mintha övék lenne az egész ország!!JA!!És mentsen meg az isten,hogy ne egy fekete költözzön a szomszéd lakásba,mert pár nap múlva azt veszed észre,hogy az egész pereputty ott lakik...

De ahogy a cigányok között is akad pár jó ember,úgy akad a feketék között is pár jó ember,de ők sem különbek,csak otthon Magyarországon nincsenek olyan sokan,hogy ezt is észrevegyük...de aki Angliában él vagy Franciaországban azok tudnának mesélni...le lehet pontozni de ez az igazság!!

2009. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!