Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, mert a családom...

Mit tegyek, mert a családom nem akarja elfogadni, hogy színesbőrü a barátom?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 12:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
78%
Csak annyit, hogy én is nehezen fogadnám el, ha színesbőrű lenne a lányom jövendőbelije.
2009. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
47%

Gondolkodj el rajta hogy miért!

A színesbőrű emberek sokkal lustábbak, több velük a baj, stb.

2009. szept. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
83%
Én Budapesten lakom, és volt egyszer diákmunkán néger munkatársam, nem sokat tudott magyarul, de nagyon szorgalmasan dolgozott. A lustaság se bőrszín függvénye, öcsém fehérként fehér ősökkel a kisujját se mozdítja, ha itthon segíteni kéne valamiben, és leginkább ül a számítógépes játékok előtt, vagy elmegy szórakozni, inni a haverokkal. Nevelés kérdése, meg hogy mennyire törekvő az illető.
2009. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
88%

Az en psrom is szinesboru (ez a helyes es nem dargadalo szo ra, nem a neger!)

Mo.n nehez!Nem fogadnak ott be senkit, meg egymast is utaljak az emberek.

Ha a csaladod "ellenseges" ahogyan elottem is irtak akkor soha nem fogjak befogadni.Ha csak nem csipazzak mert ne ismerik akkor hivd meg tobbszor es jobban megismerhetik meg latjak hogy hogyan banik veled.

En is elvesztettem a csaladom felet az o sajat hulyeseguk es eloiteleteik miatt (mert ez az o hulyeseguk!) de nem zavar kulonosebben.

Nem hiszem hogy csaladon belul ez egy olyan ugy amit "bizonyitani" kene ahogyan itt irtak.

Ha nekem van egy gyerekem akkor azt szeretem es pont.NEm kell ezen semmit sem bizonyitani.Boldogok vagytok?

Ha igen akkor kesz, szuleid oruljenek neki nem kell itt problemazni.Ha meg rosszul banik veled akkor is valszeg el tudod donteni hoy elviseled e vagy sem, bar mondjuk abba mar lehet beleszolasuk.

Sosem fogom megerteni az ilyen embereket!

Mindegy.

Amugy a pardo nigeriai?

2009. szept. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a hibakert csak telefonrol potyogtem!
2009. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Állj a sarkadra! felnőtt ember vagy!
2009. szept. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!