Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha? Többi lent.

Mit csinálnátok, ha? Többi lent.

Figyelt kérdés
Húsvétkor ugye bár mindenki elment bulizni egyedül én nem! Anyukám ki is rakta, hogy 'hát akkor induljon a banzáj'! Erre én azt írtam, hogy 'chh. Ratyi'! (ezt csak azért csináltam, hogy figyeljenek rám fel! És tegnap este mondta a tesóm, hogy MINDENKI rajtam röhögött és, hogy anya sógornője (akit UTÁLOK) miket beszélt a hátam mögött! Engem az egészbe az bosszant, hogy anya sógornője úgy tett a mai napig, mintha nem mondott volna el engem minden nagyképű libának! Szerintetek mit csináljak?
2013. ápr. 13. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol van már a húsvét!! és te még mindig ezen rágódsz.
2013. ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem, félreérted! ' És tegnap este mondta a tesóm, hogy MINDENKI rajtam röhögött és, hogy anya sógornője (akit UTÁLOK) miket beszélt a hátam mögött! Engem az egészbe az bosszant, hogy anya sógornője úgy tett a mai napig, mintha nem mondott volna el engem minden nagyképű libának! Szerintetek mit csináljak?'


engem ez bosszant!

2013. ápr. 13. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Te reakciódat tényleg nagyképűnek lehet nevezni, de nem itt van a lényeg, vagy a probléma forrása. Miért így hívod fel magadra a figyelmet? Mit nem kapsz meg? milyen a kapcsolatod anyukáddal? ezeken kellene elgondolkozni, Anyával megbeszélni.
2013. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi van, hova írtad ki? Üzengettek egymásnak, vagy mi? Én nem értem az egész sztorit...????
2013. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De is butus vagy, nőjj fel.
2013. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na szóval .... Igen! A facebookon (ami egy közösségi oldal) , anyukám kiírta, hogy 'hát akkor induljon a banzáj' és megjelölt minket a beszélgetésbe... erre, 10 perc múlva egyből jöttek is haza mert nem volt senki! (aztán visszamentek kicsit később akkor már voltak) ! és ezért írtam azt, hogy ratyi! lehet, hogy gyerekes vagyok, mivel még gyerek vagyok. Nem anyával szeretném ezt megbeszélni hanem anya sógornőjével mert egyszerűen irritál a csaj! És én ezt egyáltalán nem azért írtam, hogy menő legyek!!
2013. ápr. 13. 17:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszi, tudom mi a facebook, csak ezt elfelejtetted a történet elején leírni....

Nos, ha ezt szeretnéd, akkor beszélj anyukád sógornőjével. Mi tart vissza? Egyébként tesód vagy anyukád miért nem szólt rá, amikor téged szapult?! Én biztos szóltam volna neki, hogy vegyen vissza...

2013. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
íjaj ... Már mindegy mivel megbeszéltük és beláttam, hogy valamilyen téren én is hibás vagyok a dologba! :) Igen! Egyszer egy évben had engedje meg magának ;)
2013. ápr. 15. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!