Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az elejen nehez megszokni...

Csak az elejen nehez megszokni nelkule? Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

3 honapja ugy dontottunk, hogy kulon varosba koltozunk a parommal(egyetem miatt)...sajnos nem lehetett az, hogy egy varosba menjunk igy hatalmas tavolsag van koztunk:(

Eddig nem is gondoltam ra, de most eljott a "nagy nap" holnaputan koltozunk:( es teljesen ketsegbeestem, hogy mennyire fog hianyozni, a mindennapok utan...hogy milyen lesz, ha nem O lehet az elso akinek barmit elmondok, ha nem szorithatja a kezem, mikor nekem annyira kellene...ezenkivul feltem mindentol...nem attol felek, hogy megcsalas, szerelem elmulasa, ezen mar tul vagyunk:)

ezt csak az elejen fogjuk igy erezni?(mert mindketten igy vagyunk) mert ha nem mulik el, nemtudom mi lesz, megbolondulok :P :)

20-L


2009. szept. 23. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem fogsz belebolondulni.De ne foglalkozz ezzel állandóan.Gondolj arra,hogy a távolság ellenére beszélhettek telefonon,neten egymással,levelet is írhattok,és néha találkozhattok is.Gondolj azokra,akiket a szerettüktől a halála választott el.Nekik is hiányzik a párjuk,talán jobban is mint nektek,de ők már soha nem lehetnek együtt !És még is élniük kell tovább az életüket.
2009. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Mi belecsöppentünk ebbe, szóval úgy "jöttünk össze", hogy csak minden második, rosszabb esetben harmadik hétvégén jöhettem haza. Nehéz volt, minden nap órákat beszéltünk telefonon, és mindezt majdnem két éven keresztül. De végülis nem volt olyan szörnyű, ki lehetett bírni. Kitartást neked!
2009. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat:)

mi 2 eve vagyunk egyutt, ezert nehez lesz megszokni "kulon"...

tudom, hogy nem halaleset, es ertem...ez persze, hogy jobb annal...

koszi a valaszokat

2009. szept. 23. 22:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Majd lefoglal az egyetem, sok új embert ismersz meg, máshogy látsz sokmindent és nem érzed ilyen égetőnek. Megerősíti majd a kapcsolatotokat, ha hisztek benne.
2009. szept. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szia!


Most azt akarod hallani hogy habos babos történetet írjak ide, hogy a szerelem milyen nagy összetartó erő? Hát nem.Leírom őszintén. Új ismerőseid, haverjaid lesznek, új baráti köröd, feladataid. Max. 7végente látod majd. A pasik az esetek 80%ban nem ugrálnak a "kapcsolatuk" kedvvért,ezt jó tudnod. Most ezt érzed, 3 év múlva meg majd mosolyogsz ezen. "Nem attol felek, hogy megcsalas, szerelem elmulasa, ezen mar tul vagyunk:) " 20 évesen? Oh, mennyit kell még tanulnod!:)

2009. szept. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Második válaszadó vagyok.

A pasik nem ugrálnak a kapcsolatukért?

Ne haragudj, de az én kedvesem minden hétvégén bejött hozzám, amikor nem mehettem haza, és ne tudd meg mennyit kellett utazzon, hogy lásson akárcsak pár órát. Szerintem téged rossz férfiakkal hozott össze a sors, ha ilyen negatívan állasz hozzá.

2009. szept. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legyél önálló, ne legyél "társfüggő". Állj meg a magad lábán. Van saját feladatod, célod az életben, azon dolgozz. Az élet ilyen, különféle nehéz helyzueteket hoz, próbára teszi az embereket, sőt új helyzeteket teremt, ami rossznak látszik, de megteremti valami újnak, valami másnak a lehetőséget. Így kell felfogni, akkor könnyebben megy. persze szabad könnyezni kicsit, vagy jobban, de aztán át kell adni magad a helyzetnek.
2009. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy dalszöveg, ami talán segíteni fog.

2009. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat:)

akik negativan allnak hozza, sajnalom, tenyleg, hogy nincsen jo tapasztalatatotok...de mi az elejetol fogva MINDENT megtettunk egymasert, es jobban szeretjuk egymast mint valaha...szoval kijelenthetem azt amiert megszoltal: NEM FELEK A MEGCSALASTOL....

probalok jol allni ehhez, mert igazabol mindketten azt tanulhatjuk amit szeretnenk...

koszi mindenkinek a valaszat

2009. szept. 25. 12:50
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom a dalszoveget, valoban szep:)
2009. szept. 25. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!