Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi esetben titeket...

Az alábbi esetben titeket mennyire zavarna a férjetek múltja?

Figyelt kérdés

29 éves volt mikor megismertem és hát előtte rengeteg sok nővel volt rövidebb-hosszabb (általában rövidebb) kapcsolata. Volt az életében egy időszak (23-28 éves koráig) amikor a diploma megszerzése után külföldre ment élni és dolgozni, azt mondta elsődlegesen akkor csak a pénzkeresés volt a cél (mondjuk ez ügyben tényleg nem panaszkodhatok...) így volt hogy 48 órát is folyamatosan dolgozott, nem vágyott komoly kapcsolatra, csak a testi igények kielégítése volt a cél. Tudom, hogy konkrétan több nő is volt, akivel hetente 1-2 alkalommal összejártak pár órára.. Meg még mellette csomó egyéjszakás kaland, szex ahol nem csak ketten vannak, ilyen sztori olyan sztori..


Lehet csak én vagyok ilyen kis mimózalelkületű, de engem ez nagyon zavar, tudom, hogy az ott megismert nő ismerősei 99%-a letesztelte azt is mennyire kényelmes az ágya.. Ha esetleg összefutunk velük valahol vagy meglátom hogy mondjuk egy közösségi oldalon valamelyik hozzászólt egy állapotához v belájkolta, akkor automatikusan csak arra tudok gondolni, hogy ők pár évvel ezelőtt szexeltek..


Neki persze nem mutatom ki, de belül őrlődök, szokták mondani, hogy annál jobb minél több partnere volt a házasság előtt a feleknek mert kiélték/kiszórakozták magukat és a kellő tapasztalatuk is megvan.. Hát én ennek nem túlzottan örülök.


Titeket zavarna? Csak én reagálom túl? Van valami módja hogy legyőzzem ezt a hülye érzést és féltékenységet?


2013. ápr. 15. 20:23
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%

Tulreagalod! Teged elvett, nem?

Ezen felesleges problemazni, csak alaasod a kapcsolatot.

2013. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudok tanácsot adni,engem módfelett zavarna... Én ezt a kiélős sztorit se kajálom be, szerintem egyszerűen hülyeség...
2013. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
91%

A múlttal nem érdemes foglalkozni, mert az már ELMÚLT.


Most meg arr gondolj, hogy a férjed VELED él, veled AKAR élni, ezért te JOBB vagy számára, mint bármelyik korábbi kapcsolata.

2013. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
64%

Én sem szűzként mentem férjhez és a férjem sem volt szűz én előttem.

Neki is volt múltja és nekem is. Ugyan nem több száz nővel vagy pasival volt dolgunk, de mindkettőnknek voltak hosszabb-rövidebb kapcsolatai, szexkapcsolatok is mindkettőnk részéről, de ez a múltunk, amit lezártunk, semmi köze a jelenünkhöz, így egyikünket sem zavart. Az első hónapokban, mikor még friss volt a kapcsolat, tiszta szerelem, rózsaszín köd, akkor persze benne is és bennem is bujkált egy kis féltékenység az exek miatt, de abszolút nem volt belőle gond, ma meg már 7 év után főleg nem érdekel.

Szóval szerintem túlreagálod. Fogadd el, hogy volt egy múltja, de a jelene és remélhetőleg a jövője is te vagy én ne rágódj régi dolgokon, azok elmúltak.

2013. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
36%

Te szűzen mentél férjhez? Neked nem volt előtte egyetlen kapcsolatod sem?

Ha igen, akkor ne szólj egy szót sem.

2013. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
52%
Engem abszolút nem zavarna,nem szoktam más múltján gondolkodni,és én is elvárom ugyanezt.
2013. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
62%

Pardon de ki töröltette a válaszom, és megindokolná hogy mi volt vele a probléma? (eredetileg első hozzászóló voltam) Mostani második válaszoló is ezen a véleményen van, akkor az ő hozzászólásást miért nem jelentettétek? Komolyan, ne legyünk más ilyen gyerekesek hogy a nekünk nem tetsző válaszokat töröltessük..

Leírom akkor mégegyszer: engem is zavarna és szintén rosszul bírnám idegekkel, ha a férjem mielőtt megismert engem megfektette volna a fél várost.

2013. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Nem voltam szűz. :) de nekem előtte (25 év alatt) 2 férfival volt kapcsolatom (egyikkel 3,5 évig, másikkal 4 évig) míg neki 29 év alatt kb az én partnereim összegének a harmincszorosának a négyzetre emelt eredménye (kis túlzással..:) fordult meg az ágyában.

Nem azzal van a problémám hogy volt előttem kapcsolata hanem az hogy RENGETEG!

2013. ápr. 15. 20:36
 9/40 anonim ***** válasza:
56%

Te elotte lefekudtel barkivel is? Ot zavarja, hogy massal egyutt voltal?

Nem szamit, hogy hany novel volt, inkabb a pozitiv oldalat nezd a sok nonek: 1, mar biztos kielte magat, nem lehet az, hogy hu, en csak egy-ket novel voltam, pedig ugy kiprobaltam volna meg mast, 2, valamennyi tapasztalatot csak osszeszedett, hogy hogy kell banni a nokkel, ha meg csak az agyat nezzuk is.

Ilyen szinten az is zavarhatna, hogy abban az agyban, ahol ti egyutt voltatok, egy masik lannyal is volt egyutt....Szoval ez hulyeseg.

Ezt le kell rendezni magadban, nem lehet takargatni, lenyelni hosszu ideig. Ha nem tudod lerendezni, egyszer kibukik beloled es szakitas lesz a vege. Beszeld ki magadbol, megpedig neki. Ha elmondod neki, talan megkonnyebbulsz. Mond el neki, hogy nem szereted, hogy kommentaljak a kepeit azok a nok, hogy az ismerosei, stb...valoszinu erre a valasz az lesz, hogy ezen nem tud valtoztatni, es attol, hogy teged zavar, nem fogja oket torolni. Es egyebkent is, hogyan varhatna el az ember a masiktol, hogy az elozo kapcsolatait "semmisitse" meg, torolje ki az ismeros listarol, ne szoljon hozza, stb. Ez mar erosen behatarolas, szabalyozas...es ez az amit a pasik rohodtul ruhelnek.

Probald meg nem eszrevenni, es nem idegeskedni rajta. Bizzal a parodban. Ne zavarjon a mult, s mindig arra gondolj, hogy ha teged zavarnak az exek, akkor lehet, hogy ot is zavarjak az exek.

Most mindenki az elso szerelmevel hazasodjon?:D (hogy ne legyenek exek?)

2013. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
83%
De ezeket akkor is tudtad, mikor "igen"-t mondtál. Akkor most mi a problémád konkrétan??
2013. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!