Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi esetben titeket...

Az alábbi esetben titeket mennyire zavarna a férjetek múltja?

Figyelt kérdés

29 éves volt mikor megismertem és hát előtte rengeteg sok nővel volt rövidebb-hosszabb (általában rövidebb) kapcsolata. Volt az életében egy időszak (23-28 éves koráig) amikor a diploma megszerzése után külföldre ment élni és dolgozni, azt mondta elsődlegesen akkor csak a pénzkeresés volt a cél (mondjuk ez ügyben tényleg nem panaszkodhatok...) így volt hogy 48 órát is folyamatosan dolgozott, nem vágyott komoly kapcsolatra, csak a testi igények kielégítése volt a cél. Tudom, hogy konkrétan több nő is volt, akivel hetente 1-2 alkalommal összejártak pár órára.. Meg még mellette csomó egyéjszakás kaland, szex ahol nem csak ketten vannak, ilyen sztori olyan sztori..


Lehet csak én vagyok ilyen kis mimózalelkületű, de engem ez nagyon zavar, tudom, hogy az ott megismert nő ismerősei 99%-a letesztelte azt is mennyire kényelmes az ágya.. Ha esetleg összefutunk velük valahol vagy meglátom hogy mondjuk egy közösségi oldalon valamelyik hozzászólt egy állapotához v belájkolta, akkor automatikusan csak arra tudok gondolni, hogy ők pár évvel ezelőtt szexeltek..


Neki persze nem mutatom ki, de belül őrlődök, szokták mondani, hogy annál jobb minél több partnere volt a házasság előtt a feleknek mert kiélték/kiszórakozták magukat és a kellő tapasztalatuk is megvan.. Hát én ennek nem túlzottan örülök.


Titeket zavarna? Csak én reagálom túl? Van valami módja hogy legyőzzem ezt a hülye érzést és féltékenységet?


2013. ápr. 15. 20:23
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%

Ès persze ez fordítva is.Ö is ismerte a barátomat a mostani férjemet rendesen. :)

De elmúlt és kész.

2013. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
45%

Ma 20:33

Ismerôs, az enyémeket is szoktàk, pedig én sem irok durvàt...

Kedves kérdezô! Gondolom, mindezeket ô mesélte el neked, ùgy érezte, megoszthatja Veled, és azt akarta, hogy tudd. Nem kattogj ezen, inkàbb szeresd, hisz téged vett el, nem?;)

2013. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
95%
Az én barátomnak is rengeteg nője volt, annak nagy százaléka egyéjszakás, emellett volt minden, 2nővel együtt stb. Egyáltalán nem zavar, most már több, mint 3éve együtt vagyunk, nem is tervezünk mással lenni. Pedig én szűz voltam, amikor megismerkedtünk, de nem érzem ezt olyan nagy hátránynak/előnynek.
2013. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavarna. A múlt az a múlt. Egy kapcsolatban mindkét félnek megvan a maga múltja, megváltoztatni nem lehet, nem is érdemes ezen rágódni.
2013. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
32%

#26, ha mondjuk a kérdésre válaszolnál és nem önkéntes pszichológiai tanácsadót játszanál, lehet nem lenne töröltetve a válaszod.

Jó neked, kicsit irigyellek is, hogy a fotelodból belelátsz a másik kapcsolatába, illetve hogy egy-két személyes tapasztalat alapján ráhúzod a következtetést a VILÁG ÖSSZES emberére. Fel kellene nőni!

2013. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
95%

Az én férjem is volt olyan (hosszú) időszaka mikor összefeküdt mondhatnám boldog-boldogtalannal, ez csak azért nem igaz mert igencsak perkfektül kellett kinézni a hölgyeknek.. Én végig "asszisztáltam" mert barátok voltunk régen. Mégsem zavar. Ő is ismerte a volt párjaimat (volt egy éjszakás kalandom is, igaz csak egy). A múlt az múlt. Most bízok benne (ismerem mint a rossz pénzt, esélytelen hülyének néznie, mert láttam már tőle sok mindent, jól bevált, többször elsütött dolgokat :D)

Mi zavar pontosan?

2013. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
89%

A múlt az a múlt. Te vagy a felesége. Gondolom sokkal többre becsül téged, mint a sok korábbi ingyenk..vát.

Ne foglalkozz a múltjával.

2013. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
87%

az 1 dolog, h miket tett a múltban. ha vele vagy egy ideje, akkor úgyis tudod valójában milyen ember. nekem is voltak meredek történeteim fiatalon, de mára sokat finomodott a viselkedésem, és betudom a korral járó bolondságnak és a tetteket támogató alkoholnak. :)


azt sem tudom percről-percre, h a párom kivel és mit csinált előttem. nem is igazán érdekel. engem szeret, hozzám hűséges, velem akar maradni. és nagyon jó ember.

fiatalon néha az ember csinál olyan dolgokat, amiket később esze ágában nem lenne megtenni.

2013. ápr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
89%
Nem zavar a múlt. A férjem is, én is csináltunk pár hülyeséget a múltban és néhány alkalmi kapcsolatunk is volt. Most meg csak mi vagyunk egymásnak, nem kell más, nincs kire féltékenynek lennünk.
2013. ápr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Attól nem fog kevésbé szeretni, hogy nem szűzen kaptad meg. Gonoszság sincs egy kalandban, ha senkit sem kellett becsapni vagy megbántani érte.
2013. ápr. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!