Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi esetben titeket...

Az alábbi esetben titeket mennyire zavarna a férjetek múltja?

Figyelt kérdés

29 éves volt mikor megismertem és hát előtte rengeteg sok nővel volt rövidebb-hosszabb (általában rövidebb) kapcsolata. Volt az életében egy időszak (23-28 éves koráig) amikor a diploma megszerzése után külföldre ment élni és dolgozni, azt mondta elsődlegesen akkor csak a pénzkeresés volt a cél (mondjuk ez ügyben tényleg nem panaszkodhatok...) így volt hogy 48 órát is folyamatosan dolgozott, nem vágyott komoly kapcsolatra, csak a testi igények kielégítése volt a cél. Tudom, hogy konkrétan több nő is volt, akivel hetente 1-2 alkalommal összejártak pár órára.. Meg még mellette csomó egyéjszakás kaland, szex ahol nem csak ketten vannak, ilyen sztori olyan sztori..


Lehet csak én vagyok ilyen kis mimózalelkületű, de engem ez nagyon zavar, tudom, hogy az ott megismert nő ismerősei 99%-a letesztelte azt is mennyire kényelmes az ágya.. Ha esetleg összefutunk velük valahol vagy meglátom hogy mondjuk egy közösségi oldalon valamelyik hozzászólt egy állapotához v belájkolta, akkor automatikusan csak arra tudok gondolni, hogy ők pár évvel ezelőtt szexeltek..


Neki persze nem mutatom ki, de belül őrlődök, szokták mondani, hogy annál jobb minél több partnere volt a házasság előtt a feleknek mert kiélték/kiszórakozták magukat és a kellő tapasztalatuk is megvan.. Hát én ennek nem túlzottan örülök.


Titeket zavarna? Csak én reagálom túl? Van valami módja hogy legyőzzem ezt a hülye érzést és féltékenységet?


2013. ápr. 15. 20:23
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
66%

Figyelj, szerintem ezen már kár rágódni és tényleg a jó kapcsolatotok érdekében jó lenne, ha túllépnél ezen. Gondolom nem azután derült ki a férjed múltja, hogy hozzámentél, hanem előtte. És te mégis hozzámentél. De ha már előtte is így gondoltad és zavart, akkor szerintem már az elején nem kellett volna belebonyolódnod vele semmi komolyba, de még akár komolytalanba se.

De ha már mégis megtörtént, akkor meg tényleg lépj túl rajta, az a múltja.

2013. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
84%
Na most jobb lenne ha hazudott volna és előadja az ártatlant? Ha gyereke nem született ezekből a kapcsolatokbol, nem hiszem hogy érdemes ezen rágódni.
2013. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
39%

Nekem csak egy kérdésem van, kedves kérdez, azt is nagyon csendesen:


Szerinted, ez a férfi bármit is változott?

2013. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom, miért kell lepontozgatni azt, aki leírja a véleményét?

Feltettél egy kérdést, hogy túlreagálod-e és mindenki leírta, akit lepontoztak, hogy ha már hozzá is mentél, holott tisztában voltál a múltjával, akkor most miért zavar?

De hát már hozzászokhattunk volna, ha valakinek nem tetszik a véleménye, azt már egyből nyomják is le.:)

2013. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
78%
Te azokban az években, ugyanolyan intenzív szexuális életet éltél mint ő, csak te tartós kapcsolatában voltál. Míg ő éppen a biológiaii szükségelteit elégítette ki, különböző nőkkel, Ha neked nem lett volna tartós kapcsolatod, lehet, hogy te is nagyobb számokról tudnál beszámolni. A szexualitás egy olyan ösztön, ami követeli magának, hogy ki legyen elégítve...
2013. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

15-ös válaszoló! Nem csak a kérdező pontozhat ám! Én nem pontoztam senkit sem fel sem le, de mindegyik választ természetesen köszönöm.

Nem tudom ki pontozgat, de nem én vagyok, ezt egymás közt "boxoljátok le" tekintve hogy ti pontozgatjátok egymást!

2013. ápr. 15. 20:48
 17/40 A kérdező kommentje:
Az ilyen "biztos megcsal majd téged is" kommenteket pedig köszönöm nem kérem, nem ez volt a kérdés!
2013. ápr. 15. 20:50
 18/40 anonim ***** válasza:
94%

Kedves 17-es, aki fiatal és tapasztalatlan és élvezni akarja az életet és van rá lehetősége, az fogja is, de ez nem jelenti azt, hogy a későbbi éveiben, ha megtalálja a megfelelő párt, akkor nem változhat, nem komolyodhat meg!

Nekem a férjem a 7. férfi az életemben. Nem voltam előtte hűséges típus mindig, volt szexkapcsolatom is, de volt komoly is és köszönöm szépen, a férjemmel több, mint 7 éve vagyok együtt, van egy gyönyörű kisfiúnk és köszönöm szépen, jól vagyunk, egyszer sem léptem félre, nem is áll szándékomban, ha valami gondom van, akkor ügyesen alkalmazom a kommunikációt és ennyi. Nem több!

2013. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
70%

ŐŐŐŐ fordított helyzetben máskor a nők 100%-a állítja, h az az ő magánügye, h kikkel h b*szott előtte orrba-szájba, h esetleg a fél városnak megvolt.

Szal kérlek most is így álljál hozzá.

2013. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
35%

Akkor a férjd tartja is a kapsolatot velük??Bármelik internetes oldalon??Ismerösök,beszélgetnek,mert akkor igen is zavarna!!!

A férjemnek volt dolga egy lánnyal 10 évvel volt idösebb és ö csak "arra" kellett.Ez a lány mellesleg a barátnöm is volt.Persze a férjemmel akkor mi nem jártunk.Sokkal elötte volt.

Mikor megtudtam engem nagyon zavart.....Ezt el is mondtam.

Idö kellett hozzá még leküzdöttem ezt az érzést.Nehéz volt úgy talizni,hogy tudtam a barátom már "felpróbálta" öket.

2013. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!