Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi esetben titeket...

Az alábbi esetben titeket mennyire zavarna a férjetek múltja?

Figyelt kérdés

29 éves volt mikor megismertem és hát előtte rengeteg sok nővel volt rövidebb-hosszabb (általában rövidebb) kapcsolata. Volt az életében egy időszak (23-28 éves koráig) amikor a diploma megszerzése után külföldre ment élni és dolgozni, azt mondta elsődlegesen akkor csak a pénzkeresés volt a cél (mondjuk ez ügyben tényleg nem panaszkodhatok...) így volt hogy 48 órát is folyamatosan dolgozott, nem vágyott komoly kapcsolatra, csak a testi igények kielégítése volt a cél. Tudom, hogy konkrétan több nő is volt, akivel hetente 1-2 alkalommal összejártak pár órára.. Meg még mellette csomó egyéjszakás kaland, szex ahol nem csak ketten vannak, ilyen sztori olyan sztori..


Lehet csak én vagyok ilyen kis mimózalelkületű, de engem ez nagyon zavar, tudom, hogy az ott megismert nő ismerősei 99%-a letesztelte azt is mennyire kényelmes az ágya.. Ha esetleg összefutunk velük valahol vagy meglátom hogy mondjuk egy közösségi oldalon valamelyik hozzászólt egy állapotához v belájkolta, akkor automatikusan csak arra tudok gondolni, hogy ők pár évvel ezelőtt szexeltek..


Neki persze nem mutatom ki, de belül őrlődök, szokták mondani, hogy annál jobb minél több partnere volt a házasság előtt a feleknek mert kiélték/kiszórakozták magukat és a kellő tapasztalatuk is megvan.. Hát én ennek nem túlzottan örülök.


Titeket zavarna? Csak én reagálom túl? Van valami módja hogy legyőzzem ezt a hülye érzést és féltékenységet?


2013. ápr. 15. 20:23
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
25%

Igen, zavarna. Nem értek egyet azzal a mondással, hogy annál jobb, minél többekkel szexelt valaki házasság előtt. A vőlegényemnek is én vagyok az első, és nekem is ő az első, és olyan jó, hogy tudom, hogy csak egymásnak tartogattuk magunkat. Olyan jó tudnom, hogy mindketten tisztának őriztük meg magunkat. Nincs semmi gond a szexuális életünkkel sem, egyáltalán semmit sem befolyásolt negatívan, sőt!


Ha ilyen múltja lett volna a vőlegényemnek, nem mennék hozzá, mert soha nem tudna olyan bensőséges lenni a kapcsolatunk, mint így. Persze, lehet így is jó kapcsolatotok, sok mindent el lehet fogadni a másikban, lehet reménykedni, hogy most már aztán elég leszel neki szexuális téren is örökkön örökké. De én azt gondolom, hogy ilyen múlttal és ilyen háttérrel a kapcsolatotok egy olyan plusztól marad megfosztva, amit kár volt kihagyni.


Ne légy féltékeny. Ha egyszer menni akar, menni fog tovább, ha más nő is kell majd neki, akkor sem tudsz mit csinálni vele. Ha magadhoz láncolnád a féltékenységeddel, az sem javítana semmit a helyzeten.


Megértem, amit érzel.

2013. ápr. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
89%
Kedves 32-es, nem az a lényeg, hogy ki volt az első, hanem hogy ki az utolsó. :D
2013. ápr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
35%

Persze, hogy zavarna, de éppen ezért nem is kezdenék olyan pasival, aki fűvel fával lefeküdt.

Azt nem értem, ha téged zavar, akkor miért őt választottad? Biztosan van nem egy pasi, akinek nem háromjegyű számmal mérhető a szexpartnereinek a száma.

Ha meg őt választottad, akkor neki ez az ára. Gondolom nem árult zsákbamacskát. Az elején kell ezeket meggondolni.

2013. ápr. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
16%
Mi van? Nincs önbizalmad, kérdező?
2013. ápr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
89%

31-es!

Megkérdezhetem, hogy meddig "tartogattátok" magatokat az "igazinak"? 18 vagy 28 évesen jöttetek össze? :) Ha az utóbbi akkor van abban valami amit leírtál, ha az előbbi akkor szerencsének hívják azt, hogy egymásra találtatok.

És honnan tudod hogy kevésbé bensőségesebb azoknak a kapcsolata akiknek nem a férjük volt az első? Miféle tapasztalatból?

Nem támadlak, csak ne írj már le olyat amihez nem értesz. Én sem mondom hogy össze kell feküdni mindenkivel, de hosszabb-rövidebb kalandok, más tartós kapcsolatok miatt nem lesz rosszabb senki házassága mint a tietek.

Ha ezen múlna az lenne a legjobb megoldás, mindenki így csinálná és élne boldogan élete végéig... :)

2013. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%
nincs kanál.
2013. ápr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
40%

Ne értetlenkedjetek, nem arról van szó, hogy a férje nem volt szűz, hanem arról, hogy úgy cserélte puncit, mint más a fehérneműt. Na.

Ne okoskodjatok már ennyire. Van akit zavar van akit meg nem. Most miért kéne mindenkinek ugyan úgy gondolnia a dolgokat. Van aki prostit vesz feleségül, és van aki rá se bírna nézni. Azért a fordítva lenne, akkor más lenne pöppet az ítélkezés, mert ribancot nem sokan akarnak maguk mellett tudni, hiába csak "erre volt ideje" meg "nem bántott meg legalább senki" bla bla bla...


Nekem is volt ilyen pasim, engem is idegesített, de én le is léptem időben. Amúgy ettől még nem tartom sz@r embernek, sőt, igazából semmi baj vele, csak személy szerint nekem nem kellett, ennyi. Jogomban állt dönteni erről, kész.


Ha már döntöttél, akkor javaslom próbálj meg megbarátkozni a gondolattal, főleg ha nem esküvő után derült ez ki. Ha elvett, akkor biztosan jobb vagy mint az a pár luk, tőled egészen mást akar. Ha meg akarna csalni megtenné így is úgy is. Nincs összefüggés milyen élete volt azelőtt.

2013. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
40%
Kössz a lepontozásért. Kellett nekem....
2013. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy te valamit nagyon tudsz, ha ilyen rengeteg közül pont téged vett el. Pont, hogy az önbizalmadat kellene, hogy növelje ez az egész :)
2013. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

A múltat megváltoztatni semmiképp nem lehet!

Az ágyba vitt csajok száma is annyi lesz - ha tetszik, ha nem!

Viszont ezzel a féltékenységgel garantáltan el lehet rontani a jelenlegi jő házasságot, s menekülésképp ismét más(ok) ágyában fog kikötni a férjed!

Felejtsd el az egész marhaságot! A féltékenység iszonyú méreg, s nem lehet jól kijönni belőle!

2013. szept. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!