Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 2.5 év után megcsalt a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2.5 év után megcsalt a párom. Már az eljegyzést terveztük. Most derült ki hogy 1 hónapja félre lépett. Nem tudom mit tegyek. Megbocsátanátok neki?

Figyelt kérdés
2.5 éve vagyok a barátommal.Idén őszre terveztük az eljegyzést.1hónapja szakítani akart velem,de még aznap kibékültünk.Most derült ki hogy akkor azért szakítottunk volna mert előtte pár nappal megcsalt egy 16 éves lánnyal akivel egyszer találkozott.A párom 23 éves én most leszek 20.Nagyon megbántott.Ráadásul régóta küzdök túlsúllyal(bár sok dícséretet kaptam),sajnos duci vagyok.A lány akivel megcsalt mondhatni minden pasi álma.Önbizalmam így is kevés volt.Most meg jóval a 0 alatt van.nem tudom mit tegyek,tudom h soha nem fogom megbocsátani amit tett és félek nem lesz már olyan a kapcsolatunk mint régen.Azt mondta nagyon megbánta amit tett és szégyelli magát.Most a csillagokat is lehozná az égről csakhogy újra megbízzak benne,azt mondta rájött hogy én vagyok az akivel leélné az életét és nem akar elveszíteni(mondhatom jókor jutott eszébe).De bár adtam neki 1 esélyt nem tudom jól tettem e,szeretem,de nagyot csalódtam benne.Ki hogy döntene ilyen esetben?
2009. aug. 3. 14:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
Az én értékrendembe nem fér bele a megcsalás. Főleg, hogy ez egy komoly kapcsolat és közös jövőt terveztetek. Nem tudnám folytatni, mert soha többé nem tudnék megbízni benne. Bizalom nélkül pedig nincs kapcsolat. A mi van ha.. folyton ott lesz a gondolataidban.
2009. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Fogadd vissza szerintem , de az eljegyzés egy időre kerüljön le a napirendről. Ha látod, hogy hetek, hónapok alatt bizonyítja a szerelmét, és valahogy a bizalom is kezd helyreállni; akkor visszatérhettek rá. Ha esetleg lesz következő félrebotlás közben, akkor pedig "ágyő", nem érdemes összekötni vele az életed!

2009. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
76%

Szia,


ez egy nagyon nehéz kérdés4 mert nem csak azt kell eldöntened, hogy meg tudsz e bocsájtani, hanem azt is mérlegelned kell, hogy ha a megbocsájtasz, vajon mennyire tudod majd a történteket valóban feldolgozni, azaz mennyire leszel féltékeny a jövőben, tudsz e még bízni az illetőben, stb..

Írtad, hogy kevés az önbizalmad, de ezen csak Te tudsz változtatni. ha azt hajtogatod magadnak és a világnak, hogy nem érsz semmit, duci vagy és kevésbé kívánatos, több arra az esély, hogy meg fognak csalni, mert ilyen képet vetítesz magadról.

Ha szereted a fiút, állj a sarkadra, de csak olyan döntést hozz, ami valóban Neked jó, hisz elszámolnod magaddal kell

2009. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
70%
Ha megtört a bizalom, akkor nagyon keserves áron lehet csak újra visszaépíteni. Hinni mindent el lehet, megbocsájtani is meg lehet. De aki valóban szeret és a párkapcsolatban minden rendben van, az nem lép félre, legyen az akármilyen jó bőr csitri is. Ajánlom a figyelmedbe Dr. Csernus : Nő című könyvét. Ebben minden választ megkapsz a pasid viselkedésének okáról, illetve, hogy talán mi lenne a helyes megoldás.
2009. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
79%
Az a pasi, aki egyszer megtesz, szerintem máskor is megfogja tenni. Én nem tudnék megbízni benne ezek után, ami természetesen beárnyékolja a párkapcsolatot.Ne légy bátortalan lépni, önbizalmadat az ilyen ember úgysem tudja erősíteni, csak rombolni.
2009. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
72%

ez egy nehéz dolog, az én barátom másfélévig hazudott nem csak nekem hanem az egész családomnak azért h megtartson engem(nem csalárol van szo)azt mnodta h meg akart feleni szüleimnek, mindeki azt mnodta dobjam, de mivel szeretem adtam neki egy utolso esélyt, és ha mégegyszer hazudni fog bármiben is akkor repülni fog.

én ugy tartom, hogy egy esélyt mindneki érdemel, de többet nem. én nem tartanám meg a pasim ha megcsalna, mert ha egyszer megtette megteszi máskor is, de ha tényleg megbánta a tettetét meg mniden és képes megváltozni és bebizonyitani h soha de soha nem cisnál ilyet többé akkor kaphat 1esélyt. szoval nemtudom:S én nem bocsátanék merg neki, mert ha annyira szeretne akkor nem csalt volna meg.

plusz attol is függ h milyen megcsalás..? flört, csok? vagy sex, ha az utobbi akkor dobnám! de a te döntésed, én csak öszintén válaszoltam=)

2009. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
65%
Fogadd vissza, de ne akarjatok eljegyzést. Ha látod hogy minden rendbe jön (te is meg tudsz bízni benne újra, vagy legalább alakul a bizalom, ő is teper), akkor talán eljegyzehet majd. Adj időt magatoknak.
2009. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező! Hidd el, hogy nem a külsőd miatt történt a megcsalás, szóval ne lombozódj le. Ha valaki egyszerűen ilyen természetű, annál előbb-utóbb ez történik és van abban valami, hogy aki egyszer megteszi, valószínűleg máskor is képes rá, mert ő egyszerűen ilyen. Nem a külsőd miatt volt, hisz akkor miért lett volna veled 2,5 évet? Ha nem tetszenél neki, már rég mással lenne. Viszont ha félrejár, az nem jó. Én nem vagyok benne biztos, hogy meg tudnék egy ilyet bocsátani...gondolj bele, akkor mi lesz 10-20 év házasság után, ha már most ilyen? Találsz te jobbat is, én azt mondom! Ne menjen el az önbizalmad, hanem inkább erősödjön meg! Attól, hogy azt a lányt te a pasik álmának látod, nem biztos, hogy minden szempontból olyan kiváló. A külső egy dolog, de nem minden.
2009. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
94%

Nekem nem férne bele, főleg, ha arra gondolok, hogy milyen fiatalok vagytok!! Éld az életed, ne kösd le magad ilyen fiatalon!!! Értékeld kicsit többre magad! Nem hiszem, hogy meg kéne alkudni! Teperjen csak, de azt hiszem az ilyen dolgok után nem lesz a régi..

Sok szerencsét!

2009. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.Elég vegyesek:)

Az az igazság hogy szeretem.Bár megadtam neki az esélyt nem vagyok biztos abban hogy jól döntöttem(talán ez érthető ebben a helyzetben).Persze én most nem is gondolok olyanra h eljegyzés.Még a szeptemberi összeköltözésünket is "lemondtam".Most úgy érezném h magához akar kötni, és már nem az lenne az értelme mint ami lett volna.Az a baj h szeretem,és igenis félek h újra megetszi.De benne van az is hogy mi van ha tényleg bánja és rájött hogy én vagyok aki kell neki és soha többet nem tesz ilyet?

2009. aug. 3. 15:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!