Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem ez esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ez esetben?

Figyelt kérdés

A suliban van egy srác akinek azt hiszem bejövök. Zavarban van mikor elmegy mellettem a folyosón, a barátai bámulnak stb. és ebből gondolom. 2 évvel idősebb és nincs közös ismerősünk.

Hogyan tudathatnám vele h ő is bejön nekem?

Mosolyogjak rá? nem vagyok túl intuitív és attól félek hogy csak beképzelem az egészet, és leégetem magam hogy ott vigyorgok. Tudniillik nem vagyok egy szépség. (tényleg még csak átlagos sem, egyszerűen ronda vagyok és ebből adódóan a kérdés hogy tetszhetek-e valakinek egyáltalán.. hát.)


mit tennétek a helyemben?



2013. ápr. 2. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
egy mosollyal beprobalkoznek... nincs mit veszteni! :)
2013. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tetszel neki úgyis csinálni fog valamit. én is mosolyognék.
2013. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed tetszel neki akkor kérdezd meg. Nincs vesztenivaló.
2013. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy mosolyba még senki nem halt bele. És lehet, hogy csak te gondolod magad rondának. Legyél többet a közelében, ha úgy adódik, akár még hozzá is érhetsz, persze tűnjön véletlennek. Valószínűleg venni fogja a lapot.
2013. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2013. ápr. 2. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!