Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tulajdonítanátok jelentőséget...

Tulajdonítanátok jelentőséget ennek egy több éve tartó házasságban?

Figyelt kérdés

Már magam sem tudom,hogy mit gondoljak.

Szeretem a fèrjem,van egy kisfiunk is,de bizony kèt ève különös èrzèseket táplálok egy másik fèrfi iránt is.Eleinte fellángolásnak hittem,igyekeztem kizárni a gondolataimból,de most már nagyon frusztrál ès főleg bánt,hogy nem akar elmúlni minden igyekezetem ellenère sem!Nem tudom eldönteni,hogy ez mi is valójában:csupán vonzalom,fellángolás vagy esetleg szerelem?Sajnos pont úgy èrzem magam a közelèben,mint egy szerelmes tini :(

Nem tudom,hogy hova tegyem ezt az èrzèst,egyáltalán foglalkozzak-e vele olyan szinten,hogy ez már jelent valamit ès azèrt nem múlik el?


2013. ápr. 20. 07:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Ha valóban szeretnéd a férjed, észre sem vennéd a férfit.
2013. ápr. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Fogalmad sincs,hogy miről beszèlsz,ne haragudj...
2013. ápr. 20. 07:15
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Ez sajnalatos dolog...de nagyon tisztesseges vagy, ez biztos. Ez nagyon jo jellemre vall. Sokan mar biztos felreleptek volna. Az, hogy te tudod turtoztetni magad, jo jel. Ez azt jelenti, hogy szamodra fontos a csalad, a kapcsolatod a ferjeddel, hogy tiszteled, becsulod, es szereted ot.

Ha lehet, keruld ezt a ferfit olyan messze, amilyen messze csak tudod. Probalj meg ferjeddel romantikazni, hogy esszel es szivvel megforditsd ezt a dolgot.

Talan annyi az egesz, hogy kicsit unatkozol, hianyzik a randizgatas, az ismeretlen ferfival valo megismerkedes, hianyzik az a langolas, amit ereztel a kapcsolatotok elejen, s most jott egy pasi, akire mindezt raruhazod, aki megszemelyesiti ezeket a dolgokat. Probaljatok meg megkerni a rokonokat, ismerosoket, hogy vigyazzanak a fiatokra, es menjetek el randizni ferjeddel. Szerepjatekot is jatszhattok, csinalhattok ugy par orara, mintha most ismerkednetek.

2013. ápr. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

hát bizony ez megesik. Mivel a férjed mellett vagy ő megszokott. Plusz őt már nem övezi a titokzatosság, mert már ismered kívülről belülről.


Minden nőben van valami elképzelés a tökéletes pasiról. Amíg nem ismerjük addig a mi kis sablonunkat rá lehet húzni. Szóval ezért kap a férjed fekete pontot, az új pasi pedig heves szívdobogást.


Én azt tanultam a nagymamámtól, hogy a sírig tartó kapcsolat választás és nem a szív kérdése.

2013. ápr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Unatkozol, a férjed már nem titokzatos, ezért gondolsz a másik férfire.

Foglald el magad valamilyen hasznos dologgal, ne a másik férfin gondolkozz.

Anyaként a gyereked és a férjed legyen a legfontosabb.

2013. ápr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg elterelni a figyelmed, ez csak fellángolás, nem egy új férfi iránt, hanem az ismeretlen iránt. Járjatok el a családdal kóborolni a hegyekbe, mezőre, nem tudom hol élsz, keressetek valami izgalmas dolgot, amit élvezel is. Próbáld lefoglalni magad, például keresztszemes hímzés, gobelin, bármi amit szeretsz és ami kihívás neked. Keresd a kihívásokat!
2013. ápr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%

Már ne is haragudj, de ha szeretsz valakit, és az mellett élsz, nem lesznek ilyen érzéseid, ha valóban szereted, egyszerűen nem férne bele.

Forditott esetben, ha a férjed lenne igy, te hogy éreznéd magad?:)

2013. ápr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ó,azzal nincs gond,hogy unatkozok...mert nem,de gondolkozni mindig tudok,akármit is csinálok...

Az a legnagyobb baj,ès szerintem ezèrt nem megy a felejtès,mert közel lakunk egymáshoz,ìgy sokat találkozunk.

2013. ápr. 20. 07:32
 9/17 A kérdező kommentje:
Nyilván fájna,ha a fèrjem èrezne ìgy más iránt,ez nem kèrdès,ezėrt nem is fogja megtudni soha,hogy èn ìgy èrzek!Mert nem akarok fájdalmat okozni neki,hiszen szeretem.Ha nem szeretnèm,nem èrdekelne mit èrez ès már règen kilèptem volna a házasságból.
2013. ápr. 20. 07:35
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
Ez biztos nem szerelem, hisz nem ismered közelebbről a pasit. Amit már leírtak, azt kell észben tartanod. Unalmas a férjed, unalmas az életed. Érzelemmentes. Éltek, mint hal a vízben, talán úgy is tátogtok csak és kész.
2013. ápr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!