Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mndjam meg anyukámnak...

Hogy mndjam meg anyukámnak hogy nem akarok otthon maradni?

Figyelt kérdés

Jonnek hozzank szombat este a kollegai meg az egyik kollegajanak a 18 eves lanya. Es mondta anya hogy maradjak otthon es legyek veluk, meg a lannyal is kell foglalkozni. Na most egy 18 eves lannyal miert kell foglalkozni??? Nem 10 eves.. Meg amugy is inkabb mennek el valamerre a barataimmal minthogy egy egyaltalan nem nekem valo tarsasagban jopofizzak.. Nekem ehhez se kedvem se gyomrom. Ami a szivemben az a szamom... Nem lesz ez igy jo. Hogy mondjam meg neki hogy NEM? Eddig mindig azt mondta hogy de akkoris maradok es nincs vita.

17 eves srac


2009. szept. 25. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Egyszerűen mondd meg, hogy más programod van, nem értem minek kényszeríteni valakit arra, amit nem szeretne.

Vagy, össze akar boronálni a csajszival!!! :))

Legalább jól néz ki!?

2009. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
mondd meg neki hogy 17 éves vagy és már van önálló éeted vannak barátaid mondd meg neki hogy egyszer vagy fiatal és a te korosztályoddal lennél mintsem az ő haverjaival jópofizz.légy őszinte vagy mondd apoudnak hogy elmentél.és ennyi.biztos össze akar hozni a csajjal szerintem :)
2009. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Köztes megoldás: vidd el a lányt a te társaságoddal. Igy nem fog magában unatkozni, de te sem maradsz otthon. Ezt mondja meg anyukád a munkatársának, készüljön úgy a lány. Anyukádnak meg mondd meg, hogy neked is van társaságod, te azokkal érzed jól magad, ahogy ő a saját munkatársaival. Lehet, hogy azért találták ki ezt a programot, hogy a lánynak legyen ismeretsége, tudjon barátkozni. De arra figyelj, hogy azért a lány biztonságáért te leszel a felelős amíg haza nem viszed. Nehogy leitassák a barátaid vagy efféle. Jó szórakozást.
2009. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődj anyukádtól,h milyen a csaj, van-e barátja, bevállalós-e, szűz-e még...merth te épp sexpartnert keresel:DDD

Biztos inkább elzavar nehogy rossz hírbe hozzák a munkatársai az ő "pici" fiát:)

2009. szept. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Aztán remélem ,hogy szombat este majd a saját fizudat költöd nagyfiú a haverokkal.

Ha meg anyuci tart el,akkor kussolni kell,meg szórakoztatni azt akit mond.Tudod:ami a szívemen,az a számon:-)

2009. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
szerintem ennyit igazán megtehetsz anyukádért,legalábbis én megtenném.
2009. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!