Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen időközönként jársz át...

Milyen időközönként jársz át anyósékhoz?

Figyelt kérdés

Olyan elegem van már anyósékból. 10km-re lakunk hozzájuk,de a párom minden nap ott van anyóséknál mert gazdálkodnak,és ott dolgozik. Én is abban a faluban dolgozom ahol anyósék élnek,ráadásúl anyóssal dolgozom egy légkörben :S.

Nem tetszik nekik,hogy nem megyek náluk úgy,hogy ott vagyok egy egész napot,hanem csak úgy,ha hamarabb végzek a munkahelyen,és busz indulásáig ott vagyok 1-1,5 órát. Tegnap is mikor mentem apósom mondja nekem,na gyere csak üljünk le beszélgetni,mond miért nem jöttél hétvégén el reggel este pedig hazamentetek volna együtt. Mondom mert főztem,meg kiskertet csináltam. Veteményeztem,mostmár azért kint is van tennivaló.

A párom vasárnap úgy jött haza,hogy anyósom mondta neki,hogy sosem mennék el náluk.

Ők SOHA nem jönnek!

Abban a házban lakunk ami az övék, de ez sztem nem jogosítja fel őket arra,hogy úgy ugráljak ahogy ők diktálnak.

Nem szeretek amúgy sem ott lenni náluk, 1 éve költöztünk el tőlük, kibírhatatlan volt az ottlét számomra. Sosem vitáztunk,nem is olyan vagyok,aki merjen szólni,csak tudom bármit is tettem sosem voltam,leszek elég jó. Nem szoktunk beszélgetni,nem tudok anyóssal sem beszélgetni,egyszerűen látom az ellenszenvet.

Mikor még ott laktunk és készültünk Karácsonyra,mondta h kivasalja a karácsonyi asztalterítőt,de eltűnt,azt biztos ellopta valaki,nah ezt nagyon sokáig mondta,hogy azt csak olyan vihette el aki bejár a szobájukba. Persze én bejártam,takarítottam,de semmi másért.

Aztán rá fél évre előkerült a terítő, be volt csúszva az ágyneműhuzatok közé.

Most meg 1 hete ott aludtunk, aznap mosta ki a fekete harisnyáját, és hétfő reggel mikor bejött dolgozni azzal kezdett hogy eltűnt a harisnya ellopták.


2013. ápr. 23. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem kötelességed ott lenni nálunk


akkor menj csak ha dolgod van ott máskor ne - pl ünnepek

a pároddal meg beszélj h ti már külön család vagytok

tessék otthon is lenni mert ha gyereketek lesz akkor is minden nap másol lesz és nem a gyereke mellet?


adj feladatokat a párodnak h nem tudjon annyit menni

anyósnak meg azt h emelje fel a fenekét és jöjjön át ha látni akar

2013. ápr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én csak hetente, vagy kéthetente egyszer megyek, 2-3 órára. Lehet, hogy a te Anyósod Alzheimeres (kezdeti stádium), mert azok szoktak betörőre gyanakodni, ha valamit nem találnak!
2013. ápr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Soha , pedig közel lakik.
2013. ápr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
evente egyszer jo ha talalkozok az anyossal.engem nagyon megbantott es nem tudok vele jopofizni.nem megyek pedig az anyosek laknak a mi lakasunkba.a parom az elejen minden nap ment de elmagyaraztam neki a dolgokat h ez igy yovsbb nem megy h ennyit ott van.mostanaban kethetente egyszer max ketszer megy.jo ez igy.
2013. ápr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ilyen esetekben azt nem értem, hol van az anyós fia, azaz a párod. Én megértem, hogy az ember szereti az édesanyját, azt is, hogy nem akar vele sem vitatkozni, sem megbántani nem akarja. De azt gondolom, ha a férfiak már az elején leállítanák finoman többször az anyóst, amikor épphogy elkezdi a hülyeségeit, nem lenne minden ötödik kérdés itt az oldalon valami hasonló. Nálatok azt hiszem, még időben van. Itt még nem mérgesedett el a helyzet, de azt nem is szabad megvárni.


Ha pedig a párod nem hajlandó szépen elbeszélgetni akár többször is az anyjával, és kiállni melletted, megvédeni téged, akkor sajnálom, de soha az életben nem fog soha kiállni melletted.

2013. ápr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Soha nem megyek át hozzájuk pedig 2 utcára laknak tőlünk.Igaz csak "mostoha"anyós,de összeugrasztotta apát és fiát úgyhogy megszűnt az átjárás!!!!
2013. ápr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Salx Narval ***** válasza:
Üljetek le a pároddal beszélgetni, ha megegyezésre jutottatok, mindenki rendezze le a dolgot a saját szüleivel. Mi ezt tettük, nem a nejemtől vártam el, hogy az esetlegesen kényes témákat megvitassa a szüleimmel és nekem sem kellett az övéivel vitáznom. Később már amikor összerázódtunk nem voltam ennyire gátlásos, de eleinte jobb volt így.:D Mondjuk mi elég hamar behúztuk a féket, így elejét vettük a nagyobb sértődéseknek. Ne értsétek félre, imádtam az anyósékat, de az életünkbe nem engedtük, hogy napi szinten beleszóljanak, eztán is csak a véleményüket kértük és nem az utasításokat,természetesen a saját szüleimmel ugyanígy.
2013. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Havi 1-2 alkalommal megyek át hozzájuk, amikor sógornőmék is ott vannak. Máskor nem, pedig jó viszonyban vagyunk.
2013. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pár évente. De 220 km-rel odébb lakik...
2013. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hálisten évente egyszer....mindenszentekkor a temetőbe
2013. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!