Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik a karcsúbb...

Férfiak, akik a karcsúbb nőket preferáljátok : bele tudnátok szerelmesedni egy kövér nőbe is?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 11:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%

Nem.


Beleszerelmesedni nem.


De páromat 10 kiló plusszal ugyanúgy szeretem,ugyanugy kivánom.

2013. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
úgy érted, ha a megismerkedésetekkor már duci lett volna,valószínűleg nem szerettél volna bele ?
2013. ápr. 4. 11:38
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Most 10 kiló plusszal sem duci még,csak formásabb, a ducisághoz még körülbelül 15 kiló kellene.

Úgy már nem érdeklődtem volna iránta.


Elsőre a külső tetszik meg.Ha az nem tetszik,esély sincs arra hogy belülről megismerjem.


De így hogy már beleszerettem,elég sok éve szeretem,így ezen már nem változtat 10 kiló,de az sem változtatna ha ehhez még jönne 15.

32/F

2013. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Akinek a válasza igen : kb. mennyi pluszkiló a max, aminél még nem zavar titeket ? Pár kiló, vagy esetleg 10-15 ?
2013. ápr. 4. 12:03
 5/29 anonim ***** válasza:
35%
Aki BMW fan, az venne magának egy trabantot? Szerintem egyáltalán nem, max. csak akkor, ha jobb nem jut neki...
2013. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
24%

Tételezzük fel, hogy minden ember átlag, normál súlyban van. Minden ilyen embernek plusz 10 kiló is már sok annyira, hogy eléggé ronda legyen tőle, illetve narancsbőrös. Sajnos ez van. Nem jó senkinek se a plusz 10-15 kiló.


Ráadásul a BMI az eléggé kamu, mivel magasabbak a határai, így már a bőven túlsúlyos embert is még a normál felettibe rakja.


Itt vagyok én a példa. 170 cm magas vagyok és 69 kg, izmos alkat, viszont még így is simán a kövér emberek közé tartozom. A BMI szerint pont normál vagyok, holott még közel se vagyok ahhoz. 15 kg zsír van rajtam, aminek élettanilag sincs SEMMI funkciója, mivel nincs jégkorszak, hogy fűteni kelljen engem, nem vagyok olyan helyzetben (erdő közepén elveszve hetekig), hogy élelem nélkül kelljen kihúznom. Ráadásul a mozgásban is korlátoz, többletet cipelek, így lassabb vagyok, nem tudok futni, mászni úgy, mintha 20 kg mínuszom lenne ehhez.

2013. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Figyusz, azt gondolom, hogy megtetszeni, szexuális vágyat felkelteni alapvetően a csinos nők tudnak a férfiakban, a túlsúlyosak kevésbé.

A kérdés az, hogy belső értékek,ill. viselkedés, gondolkodásmód, stílus, esetleg egy szép arc alapján bele tudnak-e szeretni egy túlsúlyos nőbe.

2013. ápr. 4. 12:09
 8/29 anonim ***** válasza:
37%
Miazhogy túlsúlyos? Mázsanegyven? Vagy 80?
2013. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
34%

Ideális magyar mondás: "A külső megfog, a belső megtart."


A férfiak többsége a külső alapján ismerkedik és utána mérlegeli a belső tulajdonságokat. A nőknél kicsit máshogy van.

2013. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
66%

Első vagyok még


Azért nem mindegy mennyi súlyra megy fel 10 kiló


A párom amikor megismertem 170 centihez volt kb 50 kiló.Csinos volt,vékony.

Most 60 kiló,most is csinos,de már van feneke,combja.

Mivel tornázik,ezért zsír igazán nincs rajta.

70 kilóval már lenne,de még mindig kívánatos nő lenne.

2013. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!