Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 38-48 közöttiek! Mit csinalnat...

38-48 közöttiek! Mit csinalnatok másképpen? Milyen jó tanácsot adtatok volna a fiatalabb magatoknak?

Figyelt kérdés
Tehát amit már idősebb fejjel másképp lattok és csinalnatok mint huszon évesen? Én most 24 vagyok de jó lenne bolcsebbnek lenni...
2013. ápr. 24. 11:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

25 vagyok, de nagyon odafigyelek az önismeretre, és minden évben visszatekintek az előző év ugyanazon időszakára. gyakran még a dátumok is élénken élnek bennem :)


amit eddig tanultam: sosem szabad halogatni.

mindig előre nézz, és onnan gondolkozz visszafelé. mit mondanál 20 évvel idősebben ma magadnak.

amit tehetsz, azt tedd meg, mert lehet, h soha vissza nem térő alkalom. az sem baj, ha kicsit hülyeségnek látod ma, holnap majd okulsz belőle.

nézd meg, h a döntéseidnek milyen hosszútávú következményei lehetnek.


minden kimondott szavadat gondold meg.

dolgozz olyan helyen, h később ne legyen ciki beleírni az önéletrajzba. sportolj, legyél csinos, most vagy fiatal, most kell jól kinézni :)

bulizz sokat, 40 évesen már késő.

2013. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

elég gáz ha azt hiszed h egy 40es nő nem lehet csinos vonzó sexy


elárulom lehet és mivel már érett megfontoltabb hidd el sokkal több pasi bukik rájuk :-)

2013. ápr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj senkinek megfelelni! Csomó mindenbe azért nem fogtam bele (vagy pont hogy azért nem hagytam abba) mert mindig ott volt előttem, hogy mások (ismerősök, rokonok) mit gondolnak. Olyan egyetemre jártam amit gyűlöltem, de nem mertem otthagyni, nehogy megszóljanak, ha tetszett egy pasi, de mondjuk idősebb volt nálam 8 évvel akkor rá se néztem, nehogy valaki cikizzen a kora miatt. Ha mondjuk egy "férfias" állás lehetőségem lett volna, akkor hiába tök nagy lelkesedéssel jártam volna be nap mint nap, de nem vágtam bele, mert majd mit gondolnak rólam. Meg még sokáig sorolhatnám milyen kis buta voltam húszon évesen.
2013. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

42 vagyok amit maskent csinaltam volna

-hamarabb kellett volna tanulnom nem 30 evessen elkezdeni gyerekek mellett a fosulit es az egyetemet.

- jobb lett volna varni a parvalasztassal es a gyerekkel 35 korul boven raert volna.

-az elso ferjemet nem kellett volna kidobnom mert soah nem tudott senki ugy szeretni mit o

-nyelvet kellett volna komolyan tanulni mert igy nagyon nehez evek vannak a hatam mogott kulfoldon

-hamarbb kellett volna megtalalnom egy olyan kozosseget ahol igazan szeretnek es szamitok erdek nelkul

Amit nem banok

-bejartam a vilagot hatizsakkal gyerekek nelkul lattam mindent amit lani akartam.

-megis tovabbtanultam nagy akaraterbol es szorgalombol

-azt a hivatast valasztottam amit mindig is szerettem volna

- nem dolgozm soha heti 30 oranal tobbet a tobbi idot csaladommal toltom

2013. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ennyi idős, de Nálad idősebb. Nos én leginkább: több önbizalmat és ezzel párhuzamosan sokkal kevesebb lelkizést, aggódást a dolgokon.


Van egy alap Buddhista gyakorlat: össze kell írni minden nap, hogy mi aggasztott, utána összesíteni és utólag, pl havi összesítő után látható, hogy milyen lényegtelen dolgokon mennyi para volt és milyen aggódás...

2013. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!