Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfi dolgozik, a nő...

Ha a férfi dolgozik, a nő pedig nem, akkor havonta mennyit költ magára?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy zajlik ez??
2013. ápr. 24. 18:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most nem dolgozom, mert 2 éves a gyerekünk, de amíg dolgoztam elég magas fizetésem volt, a férjemnek pedig majdnem a duplája, így ketten együtt már 7 számjegyű összeget hoztunk haza havonta. Nem nélkülöztünk, sokat utaztunk, sokat vásároltunk. Ez a mai napig így van, csak mostmár a gyerekre is költünk, de szerencsére azóta a párom egyedül is hazahozza a 7 számjegyű fizetést. Imádom öltöztetni a gyereket, és én magam is imádom a divatot, szóval rengeteget költök ruhákra, cipőkre, táskákra, ékszerekre (bizsukra, nem gyémántokra). A férjem szintén, ő ráadásul a luxus márkákat kedveli, szóval arányaiban többet költ, mint én. Én turkálni is imádok, megmondom őszintén. Ezen kívül nagyon sokat költök még szépségápolási termékekre. Fodrászhoz hetente egyszer megyek el. Fenékig érő hajam van, és kész tornaóra megszárítani, besütni, na meg nekem 3 óráig tart, míg a fodrásznak mosással együtt másfél. Varázsló! Műkörmöm nincs, viszont magamnak imádom lakkozni a körmömet, így körömlakkom rengeteg van. Sminkelni szintén imádok, és ebből viszont én is a high-end termékeket részesítem előnyben. Mindig elcsábulok az olcsóbb termékek iránt, de soha nem válnak be. Ezen kívül power-plate-re járok. Utálok mozogni, ez gyors, és hatékony. Más sportra nem költök. Nem tudnám megmondani, hogy mennyit költök havonta magamra, mert teljesen változó. Egyedül a fodrász fix összeg, 8 ezer alkalmanként. Hetente egyszer megyek, így ez 32 ezer havonta. Ruhából van, hogy egész hónapban alig veszek, mert nincs időm/kedvem vásárolni menni - bár nem ez a jellemző. De pl. a téli és nyári szezon előtt nagybevásárlást, gardróbújítást is szoktam tartani, ez jóval többet elvisz, mint egy átlagos hónap. A sminkekből is van, hogy egyszerre fogy el mondjuk az alapozóm, púderem, stb. Ilyenkor ezekre is legalább 40 ezer elmegy, viszont egy alapozó nálam fél évig tart legalább, szóval addig meg nem kell rá költenem. Nem tudnék nagyon átlagos összeget sem mondani, tényleg nagyon változó.
2013. ápr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

én 2,5 évig nem dolgoztam,amíg terhes voltam meg a fiam két éves koráig

de bevételem volt,mert 100 százalék táppénzt kaptam,meg a fiam fél éves koráig még teljes fizetést.utána 1,5 évig max. gyedet kaptam,100 ezer körül.én ugyanannyit költöttem magamra,mint amíg dolgoztam.havi egy fodrász és kozmetikus,ami 7-8 ezer

piperecuccok

a divatot utálom,de ruhát azért veszek,mert muszáj

barátnőmmel beülni valahova stb

2013. ápr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!