Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hogy lehet össze hangolni...

Azt hogy lehet össze hangolni egy kapcsolattal ha egy férfi heti 6 napban napi 11 órát dolgozik?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 09:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%
Szóval vagyonőr vagy valami üzletben.Hát SEHOGY!Sajnos én is dolgoztam így.Én soha többé nem adom el az életem ilyen szinten 500ft-os órabérért.
2011. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

ma 09:41


nem nem vagyon őr vagyok..szakács vagyok külföldön,igaz a fizetésem nagyon jó,de a párkapcsolatomra nem sok idő jut...

2011. dec. 19. 09:43
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
A párom heti 7napot dolgozik,hétfőtől péntekig illetve vasárnap 12órát.Szombaton fél4től dolgozik olyan 10ig.én már megszoktam,4éve vagyok vele.megértettem,hogy ahhoz megtudjunk élni így lesz és elfogadtam.nálam is voltak holtpontok,mikor azt mondtam,hogy sok,de nagyon szeretjük egymást így beletörődtem.minden téren rendben vagyunk.
2011. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
53%

óh,van ennek is előnye,legalább nem untok egymásra,mostanában

XD

2011. dec. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ezzel nincs gond.

Büszke lennék a páromra, amiért egy dolgos, rendes férfi.

Értelmes nő ezt felfogja, aki nem értelmes, azzal meg gondolom te sem akarsz hosszú távon semmit.

2011. dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%
az értelmes nők elvárják, hogy foglalkozzanak velük...a gyök2ők fogják elviselni, vagy az aki a pénzre utazik! Hosszútávon nem megy az 100%!
2011. dec. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%

Nem, az értelmes nő le tudja magát foglalni,egy nap pedig 24 órából áll nem 11-ből.

Aki a pénzre hajt, az pedig nem a kérdezőt választaná.

2011. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
hát aki a pénzre hajt az rossz helyen keresgél,ugyan jól keresek de spórolós vagyok és amit keresek azt félre teszem és nem egy nőre fogom költeni...soha nem kérkedem azzal hogy mennyit keresek.pontosan azért hogy ne az lebegjen a nők szeme előtt hogy jaj mennyit keres..
2011. dec. 19. 10:30
 9/26 anonim ***** válasza:

Egy értelmes nőnek ez is előny.

Kiállhatatlanok az olyan emberek, akik nem tudnak bánni a pénzzel és elszórják,aztán sírnak.

2011. dec. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Az én párom napi 15 órát dolgozik heti 1-2 napot kivéve állandó éjszakában.Ez azt jelenti,hogy délután 2-kor megy(buszra)és reggel fél 8 körül ér haza.Van egy 16 hónapos kislányunk és tökéletesen megvagyunk.Igaz nehéz és másik állást keres,de 3 éve ezt csinálja.Ja!És valamelyik előttem szólónak üzenem,hogy értelmes és tanult nő vagyok.Nem a pénzre hajtok,mert anyagilag baromira nem éri meg!De egyelőre ez van és a gyerekünket kell etetni valamiből!Egyszóval,ha nagyon akarod és olyan párod van/lesz aki értelmes és tényleg szeret az el fogja fogadni,mert tudja,hogy kettőtökért dolgozol.Sok sikert!
2011. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!