Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagy ezért a párom?

Elhagy ezért a párom?

Figyelt kérdés

Pár hónapja munkanélkül maradtam. Folyamatosan keresek, voltam interjúkon is. De idáig nem sikerült egyik hely sem. Ma azt mondta nekem: "nem tudom mit gondoljak vagy mit érzek..." Azóta nem szól hozzám, most is lelépett.

Nagyon el vagyok keseredve, így is rosszul érintenek az elutasítások a munkahelyekről, erre még Ő is. Nem tudok beszélni vele, mert azt mondta gondolkodnia kell...


Szerintetek mi lesz ezután? Mit tehetnék, hogy kimásszak ebből a helyzetből?



2013. ápr. 25. 17:04
1 2 3
 21/28 dani900 ***** válasza:

A helyedben ideiglenesen, elfogadnák bármilyen állást, ne az legyen, hogy "ezért tanultam?, vagy ezt én nem csinálom meg, koszos leszek"

Bár, lehet, hogy ez nem probléma, akkor ne vedd magadra, nem tudom, milyen a helyzeted, de amég otthon vagy tanulhatnál is pl nyelvet, vagy akármit.

2013. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

apádpuncia

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 18:37

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Elhagy ezért a párom?

"Ne haragudj, de meg ha nem is hagy el, hanem meggondolja magat, akkor en mondanam neki, hogy most nekem kell gondolkodnom. Egyrezst azert, hogy erezze.."

Az üzenet szövege: a kur va édes anyádat


ezt a privat uzenetet kaptam, eleg valoszinu, a kerdezotol

Mar a neve is sokat mond nekem....

De latom, hogy a 17-esnek is kuldott uzenetet...

2013. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Bocs, most olvasom, hogy valoszinu, nem a kerdezo az, elnezest kerek a kerdezotol, csak gondoltam ki lehet,, akinek nem tetszik a valaszom
2013. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nekem is írt privit,ez a szerencsétlen.De csak annyit,h a anyádat! A z betűt kihagyta:)
2013. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nekem nem írt :(
2013. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

nem írt vissza,de gondolom azóta jókat nevet a válaszokon...


annyit üzennék neki,hogy ha már az anyukáknál tartunk,a tiéd megtaníthatott volna kulturáltan viselkedni,és arra is,hogy ha normális választ nem tudunk benyögni,akkor csöndben maradunk....

2013. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Beszéltetek azóta a pároddal?
2013. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Egyébként az a bibi hogy ez egyre gyakoribb. Engem ugyan ezért hagyott el a volt párom nem volt munkám és egyre nagyobb nehézségek támadtak. Aztán az lett a vége hogy egymagam szenvedtem úgy mond hajó törést :) Ő mint háztartás vezetője a "hajóskapitány" elsőként hagyta el a fedélzetet míg nem voltam otthon és próbáltam valamit javítani a helyzetünkön! Szóval szerintem ha már ilyet mond neked az a legcélszerűbb ha legalább a büszkeségedet megtartod és beintesz neki szépen! (még ha fáj is)legalább te ne alázkodj meg mint én!!!
2013. ápr. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!