Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagy ezért a párom?

Elhagy ezért a párom?

Figyelt kérdés

Pár hónapja munkanélkül maradtam. Folyamatosan keresek, voltam interjúkon is. De idáig nem sikerült egyik hely sem. Ma azt mondta nekem: "nem tudom mit gondoljak vagy mit érzek..." Azóta nem szól hozzám, most is lelépett.

Nagyon el vagyok keseredve, így is rosszul érintenek az elutasítások a munkahelyekről, erre még Ő is. Nem tudok beszélni vele, mert azt mondta gondolkodnia kell...


Szerintetek mi lesz ezután? Mit tehetnék, hogy kimásszak ebből a helyzetből?



2013. ápr. 25. 17:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Szülők,testvérek,barátok?


Marad a félelem,hogy mikor tesz ki az utcára a "párod"?

2013. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhagy, akkor talán jobb is. Ilyen helyzetben inkább támogatnia kellene (mivel keresel munkát, nem arról van szó, hogy nem akarsz dolgozni). Fel a fejjel azért, és kitartás! Előbb-utóbb akad valamilyen munka, esetleg ha nagyon kell a pénz, próbálj meg olyat is keresni, ami nem a végzettséged, vagy 1-2 hónap külföld...
2013. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a bajban bujik ki a szog a zsakbol. Ez az ember nem all melletted a rosszban, attol felsz, hogy kitesz, es meg a "parod"nak hivod?
2013. ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

A szüleim nagyon messze élnek. A barátaim jó indulatát meg nem szeretném kihasználni, mert már laktam náluk, amikor albérlet kerestem a felköltözésemkor. Amíg nem szedtem össze elég pénzt albérletre addig 3-4 hónapig mindig másnál laktam.

Remélem megoldódik, mert ez tuti becsavarodás lesz így...

2013. ápr. 25. 18:26
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amíg "gondolkodik", kezdd el szervezni a hazaköltözésed(szüleidhez). Rájuk biztosan számíthatsz.


Ha veled is marad, ez innentől már nem párkapcsolat lesz, hanem te leszel a gonosz élősködő a lakásban. :(

Bezzeg, amíg jó fizud volt, nyomott előre téged, hogy mégtöbb legyen(gondolom, akkor semmin nem kellett "gondolkodnia")

Bajban ismerszik meg az igazi barát, és az igazi társ is. Ezért nem elég egy párkapcsolathoz a puszta szerelem. (részéről pedig valószínűleg a szerelemnek egy sajátos formája áll fent, ami mellőz minden empátiát, kitartást és önzetlenséget.)


Ez egy nagyon rossz időszak most az életedben, nagyon sajnállak. Viszont ha együtt maradtok, ez állandósulni fog, és a kapcsolatotokban egy olyan törés(a csalódás miatt), hogy ha találsz munkát, akkor sem lesz már olyan, mint régen. Nem érdemes vele vesztegetned az idődet szerintem. :(

2013. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
sajnos az utolsónak igaza van!! Ne függj tőle senkitől se érzelmileg se anyagilag!Sok sikert!
2013. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%

ezt a privát üzenetet nem igazán értem....


"Szülők,testvérek,barátok? Marad a félelem,hogy mikor tesz ki az utcára a "párod"?"

a k.rva anyádat!

2013. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

17-es: pedig egészen egyértelmű.

Az üzenet írója képtelen intelligensen megnyilvánulni.

2013. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Bence_ ***** válasza:
Ha ennyit nem sikerül együtt megoldani. Akkor tényleg gondolkozz el azon, hogy nektek valóban együtt kell lennetek?
2013. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

17., ne csinálj belőle nagy ügyet, volt már korábban is itt egy szellemi toprongy, aki random embereknek küldött random trágárságot. Akkor őt sikerült likvidálnia az oldalnak, de torz jellemű barátunk ismét regisztrált. :)


(A kérdésre már válaszoltam, és sok erőt kívánok a kérdezőnek! :) )

2013. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!