Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van e arra épeszű...

Szerintetek van e arra épeszű indok amiért egy ember nem kiváncsi a saját gyerekére?

Figyelt kérdés
Én meghalnék ha nem érintkezhetnék a gyermekeimmel.Van aki egyátalán nem látogatja az övét.Vajon mi lehet ami egy embert erre sarkal?

2013. ápr. 26. 09:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Én hozzátennék még egy valamit: beszari.

Sajons nem egy ignorált ismerősöm megjátszotta ezt. Volt tervezett és becsúszott gyerek is. A tervezett gyereknél is majd beszart micsoda felelősség. Egy macskát nem bíznék rájuk, pedig azok már pár hónaposan önellátók.

2013. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

#10-es, az embernél a szexualitás alapvető célja már jó régóta az örömszerzés és nem az utódnemzés. Ergo pusztán az a tény, hogy közös megegyezéssel szexeltek örömszerzési célból, nem jelent semmit utódnemzés kapcsán.

Persze valóban, az egy másik káposzta, ha előre megbeszélték, hogy most utódnemzési célból szexelnek, akkor az keletkeztet felelősséget. (vagy pl. ha valamelyik előre, egyértelműen közli, hogy nála a terhesség megszakítása kizárt, az is ugyanide vehető, hisz a másik ennek tudatában létesítette azt a szexuális kapcsolatot)

2013. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Kedves 66%-os...

Azért talán ne általánosítsunk, hogy a férfiak nem akarnak gyereket, csak a párjuk miatt vállalják. Ez egy orbitális nagy baromság. Az, hogy TE nem akarsz gyereket, az a te magánügyed, de ne nyugtasd magad azzal, hogy a legtöbb férfi így van vele.

És félre ne érts, semmi gond nincsen azzal, hogy te nem akarsz gyereket, ez a te döntésed, nem ítéllek el ezért. De azért a legtöbb férfi eljut arra a pontra az életében, hogy vágyik gyermekre. Ja, és mi 4 évet szenvedtünk végig a 2. gyerekünkért, és végül csak lombikkal sikerült, na hidd el abban aztán semmi élvezet meg romantika sincs, mégis tud rám nőként tekinteni.

Úgyhogy talán a saját érzelmeidet, és gondolataidat ne vetítsd ki az egész férfinemre... köszi. :)

2013. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
"Azért talán ne általánosítsunk, hogy a férfiak nem akarnak gyereket, csak a párjuk miatt vállalják. Ez egy orbitális nagy baromság." - kedves előző, ebben egyetértünk, nem véletlen, hogy ilyet soha nem mondtam, mást állítottam.
2013. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
uhhh.... igaz, a vizsgálatokra írtad... Bocsánat, akkor visszaszívva az egész. És abban bizony igazad is van. Férfiaknak sokkal kellemetlenebb ez a spermavizsgálat, pláne a lombik téma. Tapasztalatból írom.
2013. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Így van, a procedurára írtam, meg a nők AZON RÉSZÉVEL kapcsolatban tettem észrevételeket, akik mindeközben elfelejtenek nők lenni, annyira belezizzennek ebbe a baba-dologba.

Nyers egyértelműséggel mondjuk úgy hangzana ez, hogy sorry, lehet, hogy a nők tudnak úgy lelkesen szexelni, hogy közben egy babára gondolnak, de a férfiak többségének a hőmérőtől, menstruációs naptártól, ovulációs mikroszkóptól és az ördög tudja mitől nem lesz erekciója, ahhoz NŐ kell.

Így már talán egyértelmú a gondolatom, ami nyilván nem vonatkozik azokra, akik a helyén tudták kezelni ezt az egészségügyi problémát.

2013. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
teljesen elment a téma a kérdéstől...Hál Istennek én is több megbízható,gyermekéhez ragaszkodó embert ismerek.De sajnos van másféle is akit én NEM TUDOK megérteni.ez a téma.ha az a kis élet jelen van,semmi mást nem kéne tenni csak SZERETNI.PUSZTÁN ÖNZÉSBŐL A FELELŐSSÉGvállalástól való megfutamodás miatt nekem teljesen érthetetlen....
2013. ápr. 26. 15:31
 18/26 anonim ***** válasza:

Édesanyám és apám 4 éves koromban váltak el. Van egy öcsém, nekünk közösek a szüleink. Ezután minden második hétvégén láthattuk csak, akkor is reggel 10től délután 4ig. Ez volt, megszabta, túllépni nem lehetett az 'időkorlátot', mert megharagudott. Körülbelül 4 éve már, hogy egyáltalán nem találkozunk, mamám (ő édesanyja) temetésén is egy szót nem szóltunk egymáshoz. Tavaly meghívtam őt a ballagásomra, el nem jött, azóta nem hívott, semmi...

20L

2013. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"ha az a kis élet jelen van,semmi mást nem kéne tenni csak SZERETNI."

Kérdező (#17), ez ilyen nagyon "magzatvédősre" sikeredett szöveg... másfelől meg azt gondolom, hogy tévúton jár mindenki, aki érzelmeket akar racionalizálni, az egyik érzelem, a másik meg gondolat. Ez olyan, mint hogy miért van az, hogy valaki felé közeledik egy cica és elolvad, valaki más meg hidegrázást kap tőle...

2013. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
na az azért elég túlzás egy macskát a saját gyerekhez hasonlittani...de te nevelj nyugodtan macskát az jobban illik hozzád
2013. ápr. 26. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!