Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van e arra épeszű...

Szerintetek van e arra épeszű indok amiért egy ember nem kiváncsi a saját gyerekére?

Figyelt kérdés
Én meghalnék ha nem érintkezhetnék a gyermekeimmel.Van aki egyátalán nem látogatja az övét.Vajon mi lehet ami egy embert erre sarkal?

2013. ápr. 26. 09:45
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Egész nap nézegettem ezt a kérdést és vártam a válaszokat, hogy majd most megtudom mért nem törődött velem az apám. Nem lettem okosabb, de a kérdésre válaszolva, amikor még beszéltünk, egy csomószor kérdeztem apámat, hogy mért nem törődött velem, vagy anyámra fogta, vagy nagymamám férjére, vagy a körülményekre, az életre stb, mindig volt valami kifogása, de egyiket se tartottam racionálisnak. Háttér sztori: most a feleségével és a gyerekével él együtt már kb. 15 éve, úgyhogy itt nem áll az a teória, hogy nem akart gyereket, meg rá lett kényszerítve, + anyámmal is házasok voltak jó pár évig, csak én nem voltam neki szimpatikus.

Ez amúgy egy nagyon jó kérdés, nekem évek óta nem sikerült választ találnom.

2013. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
sajnos ez a baj ,értelmetlen kifogásokból van bőven.nem értem ezek az emberek legalább öszinte őnvizsgálat után miért nem képesek kimondani a saját hibájuk ,hogy gyermekük apa nélkül nött fel.kivánok neked minden jót és kérlek semmiképp ne a saját kudarcodként éld meg ezt.
2013. ápr. 26. 19:01
 23/26 anonim ***** válasza:
Kérdező (#20), nem tudom, mond-e neked valamit az a szó, hogy hasonlat...
2013. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Kedves 21-es. Neked legalább keresett kifogásokat :) Bár tudom, ez nem vigasztal, de én az apámmal évek óta nem beszélek, nem is keres, semmi. Pár hónap múlva születik a gyereke, aki bár a féltesóm lesz, nem érdekel. Remélem, vele azért többet fog foglalkozni, mint velem.

18-as kommentelő

2013. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
És mi van akkor ha egy anya teszi ezt? Ha bàr szereti a gyereket, nem erzi magàénak? Nem akarja?
2013. ápr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#25, én azt sem tartom főbűnnek - szemben a Kérdezővel, aki ugye "ember"-re kérdezett, tehát az lehet férfi is meg nő is - bizonyos körülmények hatására alakulhat ez így mindkét nemnél, van rá jópár eset, hogy az apánál elhelyezett gyerekkel az anya nem tartja valamiért a kapcsolatot.

Amit egyértelműen bűnnek tartok, az a "feltűnik-eltűnik-feltűnik-eltűnik-feltűnik" c. magatartás, amivel összezavarja a gyereket is, meg a másik szülőt is. Döntse el, mit akar, cselekedjen aszerint, és jól van...

2013. ápr. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!